Malované obrazy / Obrazy feng shui


Pozitivní energie Feng shui do každého prostoru

Učení Feng shui je o energii chi a o tom, jak protéká prostorem. Pravidla feng shui napodobují zákony přírody, které regulují energii chi. Abyste si zajistili své štěstí a tok pozitivní energie v prostoru, neměli byste v něm umisťovat obrazy, které vylučují jakoukoliv negativní energii. Starodávné umění umístění se zaměřuje na způsoby, jak vyzdobit váš domov, aby podporoval dobrou energii a harmonický život.

Co říká feng shui o obrazech?

Jednou z nejjednodušších možností, jak do domácnosti přinést dobrou energii, jsou živé obrazy nebo umění. Určité barvy, obrázky, tvary přinesou potřebnou energii a rovnováhu do vašeho prostoru, zatímco jiné ji mohou od vás odčerpat a snížit vibrace. Udržujte rovnováhu mezi uměleckými díly a prázdným prostorem. Vyberte si umění podle energie Feng shui, kterou potřebujete. Stěna, která je přímo naproti vaší posteli, musí obsahovat obrázky, které vás inspirují. Motivační citace nebo fotografie a symboly, díky kterým se budete cítit jistější.

Umělecká díla, které si vyberete, by se měly harmonicky míchat tak, aby nebyla narušena celková rovnováha pěti prvků - země, vody, ohně, dřeva a kovu. Měli byste se také vyhnout smutným a osamělým obrazem. Nevhodné jsou také obrazy znázorňující negativní emoce, jako například hněv, násilí, agresi. Obraz by měl být naopak symfonií pro oko i duši. Zkuste při výběru poslouchat svou intuici. Možná ten pravý obraz čeká právě mezi našimi feng shui obrazy.

Naše ručně malované obrazy FENG SHUI

Umění Feng shui je o harmonii, uspořádání a proudění energií. Proto se i naše Feng shui obrazy nesou právě v tomto duchu. Do vašeho domova přinesou nevídaný klid a sílu. Pokud cítíte potřebu vnitřně se naladit na duchovno, vyberte si jeden z našich ručně malovaných obrazů. Bude vás motivovat, inspirovat a vést.

 

ZGY2Y2E4