S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Malované obrazy / Obrazy feng shui

Velmi nás těší váš obrovský zájem o naše ručně malované obrazy, kterými si tak rádi zkrášlujete své interiéry. Blíží se svátky a je vidět, jaké máte velké srdce, protože se těšíte z toho, že jimi překvapíte i své milované. I přesto, že naši umělci malují ze všech svých sil, prosíme vás, abyste před objednáním tohoto druhu produktu, kontaktovali náš zákaznický servis buď emailem, nebo prostřednictvím chatu. Pravděpodobně se může doba dodání při konkrétním obraze navýšit a neradi bychom vás zaváděli. Naše milé kolegyně vám rádi poskytnou úplné informace ke konkrétnímu malovánemu obrazu.

TIP NA DÁREKAutorské reprodukce z kolekce LIPA


Pozitivní energie Feng shui do každého prostoru

Učení Feng shui je o energii chi a o tom, jak protéká prostorem. Pravidla feng shui napodobují zákony přírody, které regulují energii chi. Abyste si zajistili své štěstí a tok pozitivní energie v prostoru, neměli byste v něm umisťovat obrazy, které vylučují jakoukoliv negativní energii. Starodávné umění umístění se zaměřuje na způsoby, jak vyzdobit váš domov, aby podporoval dobrou energii a harmonický život.

Co říká feng shui o obrazech?

Jednou z nejjednodušších možností, jak do domácnosti přinést dobrou energii, jsou živé obrazy nebo umění. Určité barvy, obrázky, tvary přinesou potřebnou energii a rovnováhu do vašeho prostoru, zatímco jiné ji mohou od vás odčerpat a snížit vibrace. Udržujte rovnováhu mezi uměleckými díly a prázdným prostorem. Vyberte si umění podle energie Feng shui, kterou potřebujete. Stěna, která je přímo naproti vaší posteli, musí obsahovat obrázky, které vás inspirují. Motivační citace nebo fotografie a symboly, díky kterým se budete cítit jistější.

Umělecká díla, které si vyberete, by se měly harmonicky míchat tak, aby nebyla narušena celková rovnováha pěti prvků - země, vody, ohně, dřeva a kovu. Měli byste se také vyhnout smutným a osamělým obrazem. Nevhodné jsou také obrazy znázorňující negativní emoce, jako například hněv, násilí, agresi. Obraz by měl být naopak symfonií pro oko i duši. Zkuste při výběru poslouchat svou intuici. Možná ten pravý obraz čeká právě mezi našimi feng shui obrazy.

Naše ručně malované obrazy FENG SHUI

Umění Feng shui je o harmonii, uspořádání a proudění energií. Proto se i naše Feng shui obrazy nesou právě v tomto duchu. Do vašeho domova přinesou nevídaný klid a sílu. Pokud cítíte potřebu vnitřně se naladit na duchovno, vyberte si jeden z našich ručně malovaných obrazů. Bude vás motivovat, inspirovat a vést.

ODkwZWExZ