Úvod »Designéři» Nálepka na zeď Sleva 40% HORY 100x200 cm NAHO023 / 24h - tmavě šedá


        

Nálepka na zeď Sleva 40% HORY 100x200 cm NAHO023 / 24h - tmavě šedá

skladem

akce

 

Dostupnost: U tebe DOMA o 2 - 4 pracovní dny
Číslo produktu: ZNFZNAHO023/100x200/73/24h
běžná cena 1 049 Kč
naše cena bez DPH : 520 Kč
naše cena s DPH (21 %):
629 Kč

Kompletní specifikace

Všechny naše nálepky na zeď jsou vyrobeny ze speciální matné samolepící fólie s různými velikostmi. Nálepky na stěnu se lepí především na rovné hladké povrchy a je třeba myslet na to, že se vícekrát použít nedají. Po nalepení, resp. odlepení se ve většině případů nemusíte bát odlepení omítky, barvy či zanechání lepidla.

Výhodou nálepek na stěnu oproti malířským šablonám je pohodlnost, rychlost jejich umístění a nezanechání nežádoucích kapek a nerovností jako při malování. Naše fólie doručujeme s přenosnou fólií, díky níž je nalepení na stěnu velmi jednoduché a je možné její postupné odstranění.

Nálepky na zeď zobrazené na ilustrační fotografii je možné objednat si v jakékoliv barvě dle vzorníku barev zobrazeného výše. Při výběru barvy Vás však upozorňujeme, že se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení barev vašeho monitoru.

Jakékoliv vaše dotazy velmi rádi zodpovíme v centru služeb zákazníků, kde nás můžete kontaktovat e - mailem nebo telefonicky naše Centrum služeb zákazníkum. Dovolte vašemu interiéru vyniknout ...


MANUÁL K NALEPENÍ NÁLEPEK NA STĚNU

ZDM3M