Dan Johannson vám klepe na dveře: Přivítejte vášnivého umělce

23.04.2018

Dan Johannson vám klepe na dveře: Přivítejte vášnivého umělce

Ponořte se s námi do interiérových trendů a nechte se doprovázet vášnivým umělcem Danem Johannsonem. Jeho tvorba nás inspirovala natolik, že jsme při spolupráci s ním vytvořily závěsná plátna s nádechem minimalistického severského designu.

Nejnovější trend při nástěnných dekoracích nese v severském stylu. V našem případě jsme se mohli spolehnout na tvorbu dobrodružného cestovatele a designéra v jedné osobě, Dana Johannsona. Závěsná plátna odrážejí pocity z jeho cest po světě a každý z nich znázorňuje jiný příběh. Skandinávský umělec by rád své zkušenosti přenesl i do vašeho domova, kde znovu ožije vášeň pro dokonalou přírodu a úctu k tradici a řemeslům.

            Závěsné plátno >>                           Závěsné plátno >>                          Závěsné plátno >>

 Dan Johannson může navštívit i váš domov

Chcete-li se inspirovat severskými zeměmi, tak u vás bude Dan svou různorodostí a výjimečností ve svých dílech více než vítaný. Svému domovu tak dáte skandinávský nádech nebo moderní minimalistický design.

 

                                

                                            Závěsné plátno >>                              Závěsné plátno >>

Dobrodružství na každém kroku

Pod značkou Dan Johannson se ukrývá pouto mezi originalitou a přírodou, kterou doprovází nebezpečná výprava. Každý obraz zve na cestu úniku z konzumního světa a nabízí návrat k jednoduchosti a přirozenosti. Ve svých obrazech zachycuje příběh z vlastních cest. Vzpomíná si zejména na pozorování večerní oblohy, výlety do hor a přiblížil nám svůj pohled na rozmanitost zvířat.

           

                       Závěsné plátno >>                        Závěsné plátno >>                   Závěsné plátno >>

Zaručená kvalita a 110% spokojenost

Nejen originalita a špičkový design, ale také kvalita zdobí tyto nové závěsné plátna. Tyto věci vás dostanou na tvorbě Dana Johannson. Realistický digitální voděodolný fototisk s ochranou proti blednutí na přírodní bavlněné plátno vysoké gramáže s působivou strukturou. Díky pevnému provázku, který je upevněn úchytkami o dřevěný rám, si plátno jednoduše a stylově zavěsíte. V nabídce máme různé barvy lišt, které si můžete doladit k plátnu dle vlastního vkusu. Tento blog vznikl při kávičce s Danem Johannson.

Pěkný den vám přeje Ondřej :)

Rubriky blogu

Štítky

10tipov 3 tipy jako akovybratobrazy art obrazy autorská reprodukce banksy obrazy barva roku barva roku 2019 barva roku 2019 barvy roku benatky byt byt bytový tetxil bytový textil bytový textil bytový textil dar darek pro mámu dárky dekorace dekorace dekorace dekorace dekorace dekorace dekorace na stěnu Dekorační váza designové kuchyně designové kuchyňské doplňky detskeobrazy interier interier italské umění italský design jak si vybrat dárek jak vybrat obraz jak vybrat přehoz koloseum koralava barva kuchyňské nástěnné hodiny květinové dekorace květinové nálepky květinové stěny květinové tapety květinové vzory na zeď květinové vzory v interiéru květinové závěsy květiny na stěnu květiny v interiéru květiny ve váze malovane obrazy malování obraz moderně obrazy moderní bytové doplňky moderny interier nástěnné dekorace do kuchyně nástěnné dekorace nálepky oblubene barvy obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz do kuchyně obraz do loznice obraz na stěnu obraz na stěnu obraz na stěnu obraz na stěnu obraz na stěnu obraz na stěnu obrazdoobyvacky obrazdospalne obraznastenu obraznastenu obraznastenu obrazpredeti obrazy obrazy obrazy obrazy obrazy do bytu obrazy do kuchyně obrazy do kuchyně obrazy do loznice obrazy do obývacího pokoje obrazy do obývacího pokoje obrazy květiny obrazy na stěnu obrazy na stěnu obrazy na stěnu obrazypredeti přehoz přikrývka prikyvka na postel reprodukce rim rozměr přehozu rozměr přehozu na postel ručně malovaný obraz skandinavsky stastny domov street art tapetadoobývacíhopokoje tapety květinové vzory tapetydopokoje textil tip na dárek tip na dárek tipy a rady na dárky tištěné obrazy vánoční dárek vanocni dekorace váza 10tipovako 4 tipy jako andy warhol artmie platno banksy barevna taburetka barvy blog bytovy textil bytový textil dan johannson dekorace dekorace dekorace dekorace dekorace dekorace dekorace dekorace dekorace dekorace dekorace do pokoje deky den matek fotoramecek jak si zařídit jak si zařídit byť jak si zkrášlit domov jak vybrat spravny rozmer obrazu Jakvybrattapetu jar johannson korál květinové vzory kvetiny lampa malovane obrazy malovane obrazy kvety moderne dekorace moderne obrazy. nabytek nástěnné dekorace obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz obraz do kuchyně obraz do ložnice obraz na platne obraz na stene obraz na stěnu obraz na stěnu obraz na zeď obrazky na stěnu obrazy obrazy obrazy obrazy obrazy obrazy obrazy obrazy obrazy kvety obrazy na zed obrazynastenu obrazynazed obrazynazed polstare polstare povlak povlaky povlaky povlaky povlaky na polštáře přehoz přehoz na postel přehoz na postel přehoz na postel prehozy provensalsky styl rozmer obrazu taburet taburetka tapetadokuchyně tapety tapety kvety Tapetynazeď trend trendy vánoce vaza venkovsky styl wpap wpap art zavesna platna
Y2EzZWNjMG