S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 579 Kč
naše cena 1 479 Kč

Moderní obrazy na plátně - reprodukce obrazů z kolekce LIPA


⬇️ Dnes Doprava ZDARMA ⬇️
 

naše cena 589 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 419 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 589 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 309 Kč

novinka
sleva


novinka
sleva


 

naše cena 309 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 309 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 739 Kč

novinkanaše cena 809 Kč

novinka


 

naše cena 729 Kč

novinka


 

naše cena 729 Kč

novinka


 

naše cena 1 269 Kč

novinka
sleva


novinka
sleva


 

naše cena 589 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 1 239 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 729 Kč

novinka


Trendy obrazy v interiérovém designu

Říká se, že neexistuje nic víc autentičtější, než umění, které jsme si vybrali pro náš domov. V roce 2020 se budeme spoléhat na naše domovy, aby nám pomohli vyjádřit naše pocity či cíle v životě. Obrazy na stěně o nás říkají hodně a zprostředkovávají naše poselství, které přechází do prostoru, ve kterém žijeme. Proto se staly obrazy v posledním období velmi populární a standardní součástí každého bydlení.

Obrazy s myšlenkou

Skvělou zprávou je, že nejnovější obrazové trendy ve světě slibují nové výmluvněji směry v oblasti interiérového designu. Stále více se do popředí dostávají abstraktní malby, které vyjadřují vše, ale zároveň pro každého z nás jen něco. S poklesem minimalistické estetiky se expresivní nástěnné umění stává hlavním proudem a stává se jedním z nejoblíbenějších způsobů zdobení našich domovů.

Nezapomíná se však ani na krásy přírody a míst ve formě obrazů s motivem květů, zemí západu slunce, motýlů, ročních období ... Naše Země nám nabízí ty nejpestřejší barvy, které jsou ovlivněny ročním obdobím. Každý den máme možnost vidět ojedinělé barevné kombinace během jara, podzimu, léta či zimy. Motivy doplněné o obrazy andělů a žen vyjadřují ženský prvek, který se projevuje v emocích, lásce či něžného pohlazení, které by mělo být cítit v každé rodině.

Perfektní obrazy do obýváku, kuchyně či ložnice

Přichází nový nádech pro váš interiér. Moderně, trendy, elegantně a vkusně. Takto můžete mít zařízenou domácnost díky našim obrazem na plátně. Najdete si zde všechny motivy, které jsou momentálně ve světě populární a hodí se do všech stylů bydlení. Zajímavé barevné variace, ideální rozměry vhodné pro všechny typy interiérů. S hrdostí vám ještě můžeme říci, že vám nabízíme vysokou kvalitu a ekologičnost tisku za rozumnou cenu bez zatížení rodinného rozpočtu.

YTE3O