Malované obrazy / Obrazy stromy
novinka


novinka


Obrazy stromů ochrání váš domov

Stromy jsou pokládány za živé bytosti. Byly uctívané už v dávné minulosti například Kelty. Žijí poklidným životem, vyvíjejí se pomalu a za celá staletí získávají moudrost a nadhled nad světem. Stromy v sobě nesou obrovskou sílu života, kterou můžeš přivést i do svého příbytku. Stačí si vybrat z naší nabídky ručně malovaný obraz stromu. Opravdu je získávání energie z těchto přírodních skvostů tak jednoduché?

Co vám přinesou malované stromy?

Majestátní stromy přijímají energii z vesmíru a posouvají ji dále svým vyzařováním. Proto dokáží energií nabít i člověka. Jak ji čerpat a získávat ve svůj prospěch? Můžete chodit objímat stromy do lesa, vysadit si svůj oblíbený strom v zahradě nebo si pořídit ministrom v květináči. Ale nejjednodušším řešením je obraz s motivem stromu. Krásný výrazný doplněk interiéru vám také dokáže dodat pozitivizmus.

Každý strom má svou osobnost přesně tak, jak lidé. A díky tomu vyzařuje i svou jedinečnou energii. Proto byste se při výběru obrazu se stromem měli řídit intuicí. Pravý bude pro vás právě ten, který se vám bude nejvíce líbit. Ať už jde o abstrakt nebo realistiku, stromy mají svůj vliv na lidský život stále. Čchi energie stromů vám může dokonce pomoci vyléčit se. Tak jako stromy přijímají energii z vesmíru svou korunou, stejně čerpají sílu země svými kořeny. Dovolte tomuto organismu, aby přinesl sílu a energii i do vašeho domova. Podle feng-shui je ochráncem rodiny a domu. Krásný strom přinese do domácnosti zdraví a prosperitu.

Naše ručně malované obrazy se stromy

V naší nabídce si svůj strom najde každý. Bohatý výběr barev a stylů vám dovolí obraz sladit se zbytkem interiéru. Doneste k sobě domů energii a ochranu v podobě malovaného stromu na plátně. Ať už hledáte něco barevné, abstraktní nebo realistické, naše malované obrazy vyhoví všem vaším požadavkům.

 

YzQzZTgyN