S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

ZBOŽÍ V AKCI


Obrazy POP ART - Ručně malované
novinkanaše cena 2 359 Kč
naše cena 2 739 Kč
naše cena 2 359 Kč
naše cena 3 119 Kč


naše cena 2 359 Kč
naše cena 2 359 Kč
naše cena 2 739 Kč
naše cena 2 359 Kč
naše cena 2 359 Kč
naše cena 2 359 Kč
naše cena 2 359 Kč
naše cena 2 359 Kč
naše cena 2 359 Kč


naše cena 2 179 Kč
naše cena 2 679 Kč


naše cena 2 679 Kč
naše cena 2 179 Kč
naše cena 2 359 KčKvalitní Pop Art obrazy jsou jedinečným doplňkem pro odvážné

Potěšte své smysly moderními obrazy ve stylu Pop Art. Naše obrazy v sobě skrývají vše od filmu, hudby až po časopisy a slavné osobnosti. Chybí vám v interiéru právě Merilyn Monroe či luxusní auto v podání tohoto extravagantního umění? Řešením mohou být naše obrazy na stěnu. Kvalitní Pop Art obrazy jsou jedinečným doplňkem pro ty, kteří si umí užívat života a podléhají moderním estetickým trendům.

Umělecký směr Pop Art

Pop Art začal s umělci z New Yorku, kteří čerpali z populárních snímků a byli vlastně součástí mezinárodního fenoménu. Středem se nestala tradiční, vysokoumelecká téma morálky, mytologie a klasické historie; pop umělci oslavovali běžné předměty a lidi každodenního života, čímž se snažili pozvednout populární kulturu na úroveň výtvarného umění. Možná díky začlenění komerčních obrazů se Pop Art stal jedním z nejznámějších směrů moderního umění. Po filmu Bohemian Rhapsody se stal oblíbeným dílem i obraz s Freddie Mercury. A nejslavnějším umělcem v branži byl jednoznačně Andy Warhol se svou nepřekonatelnou Marilyn.

Cílem hnutí bylo rozmazat hranice mezi "vysokou" a "nízkou" kulturou. Koncept, že neexistuje žádná hierarchie kultury a že si umění může půjčovat charakter z jakéhokoli zdroje, byl jednou z nejvlivnějších charakteristik Pop Artu. Umělci věřili, že vše je vzájemně propojené, a proto usilovali o to, aby byly tyto odkazy doslovné v jejich dílech. Dominantní barvy, které používali byly žlutá, červená a modrá. Použité barvy byly živé. Odkazovaly na populární kulturu. Tento umělecký směr je však aktuální i dnes. A možná mnohem víc, než kdykoliv předtím. Velmi oblíbenými se staly poparty z filmu Godfather, které si můžete nechat namalovat i u nás.

Naše Pop Art obrazy

Předpokladem pro dobré dílo je kvalitní plátno. Proto pro vás vybíráme jen ty nejkvalitnější produkty, díky kterým vynikne opravdová hloubka barev, což je pro Pop Art obrazy velmi důležité. Vyberte si obraz na stěnu od nás, aby bylo umění opravdovým uměním. Ať už hledáte inspiraci nebo moderní umění k sobě do pokoje, do kanceláře nebo do obývacího pokoje, Pop Art obrazy na plátně budou tím, co oživí jakýkoliv interiér.

 

NTAwNGU4