S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

ZBOŽÍ V AKCI

běžná cena 349 Kč
naše cena 279 Kč
naše cena 1 269 Kč
běžná cena 379 Kč
naše cena 299 Kč

Nejprodávanější obrazy
 

naše cena 589 Kč

novinka
sleva


sleva


 

naše cena 739 Kč

novinka


 

naše cena 589 Kč

novinka
sleva


novinka
sleva


novinkanaše cena 809 Kč

novinka


 

naše cena 1 039 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 729 Kč

novinka


novinka


 

naše cena 829 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 1 039 Kč

novinka
sleva


slevanaše cena 829 Kč

novinka


běžná cena 1 029 Kč

naše cena 869 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 1 069 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 829 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 1 189 Kč

novinka
sleva


Nejoblíbenější obrazy na plátně od 269Kč

Jak by měl vypadat oblíbený obraz na plátně? Osobně si myslím, že na to není jasná odpověď, protože, co je moderní a trendy dnes - nemusí být o rok v designérských katalozích. Ty si však můžeš být jistá tím, že tu najdeš obrazy na stěnu, které jsou již ověřené časem a stále se těší své výrazné oblibě. Jedním dechem však musím poznamenat, že jsme k nim zařadili i obrazy z fotek. Tento typ produktu je oblíbený u všech věkových kategoriích. Dokážeme ti totiž za poměrně nízkou cenu a vysokou kvalitu vytisknout tvé krásné vzpomínky na plátno a během několika dní i hned odeslat.

Levné obrazy na stěnu nemusí být nejlepším řešením. Je zcela pochopitelné, že by lidé rádi koupili levné obrazy nebo výprodejové. My však navrhujeme něco lépe. Obraz na kvalitním, italském a ekologickém ARTMIE plátně, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Rozumná cena k tomu, která neovlivní žádný rodinný rozpočet. Ve většině případů nabízíme obrazy již od 269 Kč. Věřím, že mi dáš za pravdu, že je to bezkonkurenčně vynikající nabídka.

Ušetří čas ...

Hledáš dárek pro mámu, tátu, přítele, sestru či babku atd. a víš o tom, že by si někoho z nich chtěla potěšit obrazem? Už teď ti říkám, že obrazy jsou super originálním nápadem. Výhodou této kategorie je, že si tu vybereš z něčeho co je na 90% opravdu pěkné a oblíbené. Při koupi si budeš jistá, že máš pro svou milovanou osobu vhodné překvapení. To zejména díky tomu, že jsme do této nabídky zařadili i autorské reprodukce ručně malovaných obrazů. Nemusíš si tak prohlížet naši celou nabídku a vybírat si z tisíců děl. Tato TOP 50 by ti na začátek mohla úplně stačit.

Obrazy andělů, abstrakty, květiny, krajinky ....

Při výběru obrazu jsou důležité 2 věci. Motiv obrazu, jeho umístění a nakonec správný rozměr. Při motivech ti to usnadní, protože tu najdeš z každé oblasti něco. Zejména však velmi oblíbené abstraktní obrazy, andělů na plátně, květiny či krajinky. Když se už rozhodneš, kam by si ho chtěla umístit (např. Nad pohovku), tak je důležitý i správný výběr rozměru. Nepsaným pravidlem při obraze nad pohovkou je, že se doporučuje, aby měl maximálně 75% ze šířky pohovky nebo méně. Více o tom kam pověsit obraz a jak velký si vybrat najdeš v >TOMTO< blogu. Ujišťuji tě, že na to nebudeš sama. Buď ti poradí tvá rodina, nebo se můžeš obrátit i naše milé a šikovné kolegyně ze zákaznické linky.

MjZiMWFiNT