S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

ZBOŽÍ V AKCI


Obrazy - Reprodukce na plátně
novinka
novinka
novinka
Obrazy známých malířů | Obraznastenu.cz

Od renesance až po pop-art máme několik světoznámých malířů, jejichž obrazy visí v těch nejprestižnějších uměleckých galeriích. O jejich tvorbě můžeme říci, že již prošly zkouškou času i přesto, že se autoři stali známými až po své smrti. Na rozdíl od filmů není umění něco, čemu každý rozumí. Proto je pro umělce velmi důležité, aby za to, co vytvořil, resp. zveřejnil, získal i uznání.

 Možná často nedokážeme rozlišit umění od kýči. Je to zřejmě kvůli tomu, že to posuzujeme na základě našich pocitů a využíváme náš subjektivní pohled na konkrétní materiál. Nicméně, věřím, že každý z nás se už měl možnost setkat se jmény, jakými jsou například Alfons Mucha, Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh či Claude Monet. Jsou to osobnosti, které se zařadily do umělecké "smetánky" díky jejich jedinečné schopnosti zachytit určitý okamžik v čase, ze kterého po letech vzniklo uznávané, nadčasové dílo. Jejich originální díla by bylo získat náročné, protože jsou cenově dostupné jen pro určitou populaci lidí.

Obrazy - Reprodukce slavných umělců 

Proto jsme se rozhodli vytvořit kategorii, do které jsme zařadili reprodukce obrazů od těchto slavných pánů. Důvod je jednoduchý. Všichni tito umělci si zaslouží, aby jejich díla visely ve více domácnostech a aby se na nich nezapomnělo. Například takový český malíř a grafik zároveň, světově uznávaný Alfons Mucha. Jeho dílo "Čtyři roční období" patří k nejoblíbenějším obrazem v našem eshopu. Originál byl namalován v roce 1896 a vy ho nyní můžete mít doma, jako reprodukci.

K jedním z nejznámějších a nejcennějších kousků, které máme v naší sbírce je i nepochybně obraz od Gustava Klimta a jeho Adele Bloch Bauer, resp. Zlatá dáma. Zajímavostí je, že originální dílo koupil v roce 2006 Ronald Lauder za 135 milionů amerických dolarů. My vám originál nabídnout neumíme, ale reprodukci můžete mít doma do pár dní a za vynikající cenu. Věřím, že tě naše nabídka přesvědčí o jedinečnosti jednotlivých kousků.

MmZhOGVmZD