Obraz z fotografie

Zvěčni si své oblíbené fotografie a vytvoř si obraz z fotky. Rádi ti s tím pomůžeme. Z fotografie, kterou nám pošleš ti vytvoříme originální fotoobraz. Pro milovníky Pop Artu máme ručně malované Pop Art obrazy, které vytvoříme z tvé fotografie. No a tím odvážnějším nabízíme šanci stát se generálem a vlastnit foto obrazy, které jsou opravdu jedinečné.

Fotografie na plátně je jedinečným doplňkem interiéru. Viz si naši nabídku, vyber si svou foto na plátno a těš se z dalšího originálního doplňku u tebe doma. Foto plátno, na které tvé obrazy tiskneme je ze 100% bavlny, je odolné vůči UV záření, ekologické a bez zápachu.

Obrazy na míru v různých rozměrech ve formátu jako čtverec, obdélník nebo panorama. Možnost tisku, i jako sépie nebo ČERNO-BÍLÝ obraz na stěnu. Fotky na plátně, na které se nebudeš moci vynadívat.


Fotoobrazy ve všech rozměrech a formátech i jako 3 DÍLNY a 5 DÍLNY za ceny jako při obrazech na plátně. Pokud Vám nabízený rozměr nevyhovuje, napište nám jaký potřebujete a rádi vám vyhovíme.

Jak postupovat při tlačení vašeho obrazu z fotografie? Tlačení obrazů podle Vašich představ je pečlivý proces, kterému se věnují naši grafičtí designéři. Po přijetí Vaší objednávky individuálně posoudíme Vaši fotografii, která by měla být v rozlišení alespoň 3Mpx, aby na plátně vypadala co nejlépe. Po důsledném přezkoumání grafiky o vhodnosti kvality, Vás kontaktujeme spolu s návrhem tisku, který se snažíme upravit k Vaší spokojenosti.

Po konečném odsouhlasení posíláme fotografii závazně do tisku. Jelikož jde o personalizovanou výrobu na zakázku, po Vašem souhlasu nelze dále zasahovat do úpravy či jiné změny fotografií. V případě nespokojenosti je možné reklamovat pouze obrazy, při kterých se zjistí výrobní vady. Jiné zjištěné skutečnosti, které se týkají vlastností fotografie již po vašem odsouhlasení nemůžeme ovlivnit.

* V případě objednávky více kusů obrazů, ve stejném rozměru je možné připojit přílohu ve formátu .zip, resp. .rar

OTk1ZTVm