S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

Fototapety | Moderní bydlení


Moderní fototapety
na stěnu do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje.

Můžeš si ji nalepit kdekoliv. Co tě ale více potěší je naše nabídka. Více než 240 originálních fototapet na stěnu. Tapety na zeď: vesmír, příroda, zvířata, pro děti a mnoho jiných. Chceš se pohrát se svou fantazií? Potom musíš sáhnout po fototapetach inspirované Danem Johannsonem. Jeho sbírka tištěných obrazů a plakátů nás zaujala až natolik, abychom pro tebe vytvořili i fototapety. Můžeš si vybrat z různých tvarů a velikostí. Zážitky z jeho dobrodružných cest jsou připraveny na odhalení. Můžeš tak učinit ještě dnes a objednat si je online z pohodlí domova.

Originální fototapety na stěnu máme pro všechny vytvořené na míru. Máš oblíbené známé světové metropole? Můžeš si je nalepit u sebe doma. Pokud máš ráda přírodu a vše, co s ní souvisí, můžeš si vybrat z fototapet se zvířaty, květinami nebo jinými přírodními jevy. Nezapomínáme ani na muže, kteří si přijdou na své při tapetách s motivem motorky nebo auta. V neposlední řadě zde máme tapety pro děti. Dokonce si na nich mohou kreslit, a tak nebudeš mít pokreslené stěny. Využij to, že lepší ceny budeš jen těžko hledat někde jinde.

Jak nalepit tapetu na zeď?

Neboj se, že ti to náhodou nepůjde. V každém jednom produktu si budeš moci návod k použití stáhnout. Nebo se viz zcela dole na konci této kategorie, kde najdeš podrobný návod k tomu, jak si ji můžeš nalepit na stěnu.


novinka
novinka
novinka


OTllNDk2M