S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Malované obrazy / Obrazy města

Velmi nás těší váš obrovský zájem o naše ručně malované obrazy, kterými si tak rádi zkrášlujete své interiéry. Blíží se svátky a je vidět, jaké máte velké srdce, protože se těšíte z toho, že jimi překvapíte i své milované. I přesto, že naši umělci malují ze všech svých sil, prosíme vás, abyste před objednáním tohoto druhu produktu, kontaktovali náš zákaznický servis buď emailem, nebo prostřednictvím chatu. Pravděpodobně se může doba dodání při konkrétním obraze navýšit a neradi bychom vás zaváděli. Naše milé kolegyně vám rádi poskytnou úplné informace ke konkrétnímu malovánemu obrazu.

TIP NA DÁREKAutorské reprodukce z kolekce LIPA


sleva


 

naše cena 2 779 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 2 173 Kč

novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
slevaPřineste k sobě domů barevné město s nezapomenutelnou atmosférou

Město není jen život, obchody, práce, shon a chaos. Město je také životní styl. Styl, který je možno rychlý, ale plný možností a v každém směru zajímavý a překvapivý. Život ve městě má mnoho tváří, chutí, vůní, zážitků a barev. Přesně tak, jak naše jedinečné ručně malované obrazy s motivem města. Pokud ho i vy milujete, nakoukněte do této kategorie a vyberte si ozdobu vašeho domova či kanceláře na míru.

Co ti přinesou naše obrazy s motivem města?

Možná jste i vy milovníky nádherných panoramat, památek či slavných architektonických skvostů známých velkoměst. Pokud je to tak, v této kategorii si přijdete na své. Učaroval vám romantický francouzský Paříž plný zamilovaných dvojic a krásných památek dýchajících historickými příběhy? Jeho nejznámější symbol - Eiffelova věž - může viset i ve vašem pokoji, obývacím pokoji, ložnici či kanceláři. V různých provedeních a barevných kombinacích, které snadno doplní váš styl bydlení.

Nebo se raději obklopujete staroměstskými kouzelnými uličkami, které vám ukáží pravou atmosféru města? Procházky zapomenutými kouzelnými částmi mohou být zcela novým zážitkem. Klasické domky, barevné parky a domácí obyvatelé. Tyto romantické pocity může ve vás vzbudit ručně malovaný obraz z našeho městského výběru. Stačí si vybrat ten pravý pro vás a nasávat tuto předměstskou atmosféru každý den. Na světě existuje mnoho krásných míst, které stojí za to mít zvěčněno na obraze.

Naše obrazy na plátně s motivem města

Chcete přinést nádech velkoměsta k vám domů? Není nic jednoduššího, než si vybrat náš ručně malovaný obraz, na kterém je vyobrazeno město, uličky, parky nebo slavné dominanty. Nechte se unést městskými vůněmi, chutěmi, barvami a všemi pocity, které vám nabízejí. Přeneste se díky naším obrazem na plátně kamkoli vám napadne.

MDM4M2VjN