Barevná inspirace


 

naše cena 499 Kč

novinka


běžná cena 269 Kč

naše cena 149 Kč

novinka
novinka


novinka


 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kčnovinka


novinka


novinka
Kouzelné duhové vícebarevné obrazy oživí každý prostor!

Každá barva má svůj osobitý význam a vy nevíte, která se hodí právě do vašeho interiéru? Nebo chcete podpořit kreativitu, hravost a spontánnost? Nevíte, která barva je pro vás ta pravá, nebo se vám zdají jednobarevné věci nudné? Proč si zvolit jednu, když si je můžete vybrat všechny?! Naše vícebarevné obrazy vám to umožní! Barvy duhy pěkně pohromadě jsou přece okouzlující.

Jak vzniká duha?

Duha je meteorologický jev, který je způsoben odrazem, lomem a rozptylem světla skrz vodní kapičky. Díky tomu se na obloze děje zvláštní věc - můžeme vidět všechny barvy spektra pohromadě. Duhy se vyskytují často v mytologii a byly používány i v umění, literatuře, politice či ve firemních logách. Odpradávna fascinoval tento vícebarevný jev lidí po celém světě. Dával jim pocit štěstí a tajemství. Je to tak nádherné a kouzelné! Přesně takový zážitek nesou v sobě i naše vícebarevné obrazy na plátně.

Význam barev

Věda, která se věnuje významu barev a vlivu jednotlivých barev na člověka se nazývá psychologie barev. Každá barva má svůj význam a jinak ovlivňuje mysl, pocity a vnímání člověka. Zatímco červená je barva mocná, modrá zklidňuje a oranžová zvyšuje kreativitu. Fialová je zahalena rouškou tajemství, žlutá způsobuje radost a štěstí, hnědá je elegantní.

Zelená je barvou života, růžová podněcuje city a lásku. Každá barva má své kouzlo. Pokud si však nedokážete vybrat, ideálním doplňkem do vašeho pokoje budou právě naše vícebarevné obrazy plné hravosti, kreativity, optimismu a duhového kouzla. Spontánně a fantastické - přesně takové je spojení barev do vícebarevného uměleckého díla.

Naše vícebarevné obrazy na plátně

Jsou vkusné, živé, zářivé a jsou perfektním doplňkem každého interiéru - naše vícebarevné obrazy na plátně. Ať už do dětského pokoje, ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře, do každé místnosti dokážou přinést optimismus a kreativitu. Stačí si vybrat svůj oblíbený motiv z naší bohaté nabídky!

 

YTMyY