Styl bydlení - obrazy BIANCA


novinka
Super sleva


novinka
Super sleva

Umělkyně Bianca Rossi tě zve navštívit její galerii ručně malovaných obrazů

Čistota. Mládí. Veselost. Pokud i vás vystihují tato tři slova, jste na správném místě! Styl bydlení BIANCA si oblíbíte díky jeho čistým liniím a veselé hře s barvami. Naše obrazy Bianca potěší vaše oko i duši výjimečnými strukturami a veselým provedením. Přineste do svého bydlení štěstí a pozitivní energii, kterou překypují naše obrazy na plátně BIANCA. Ať se líbí! Vychutnejte si tento styl bydlení plnými doušky a dopřejte si unikátní umělecké dílo i ve svém domově.

Nejhezčí pohled je ten zevnitř

A právě o něm vyprávějí příběh ručně malované obrazy BIANCA. Podívat se na věci z jiné perspektivy je dar umělců, kteří dále těší tímto zprostředkovaným pohledem srdce našich zákazníků. Nechte se vesele a bezstarostně houpat ve větru, vpusťte do vlasů vánek mládí a pociťte sílu čistého umění s obrazem na stěnu BIANCA. Vlny energických barev vás vezmou do kouzelné země radosti. Důležité je to, co cítíte v duši a ve svém nitru. Pokud se těší srdce, je i váš život šťastný.

Kde vznikl styl bydlení BIANCA?

Přeneste se s námi do srdce Itálie, do Calabrie. Mladá italská malířka Bianca Rossi ve své tvorbě ztělesňuje ty nejbarevnější okamžiky ukryté v každém běžném dni. Možná si tyto odstíny obyčejného života nevšímáme každý den. No někdy není na škodu zastavit se a podívat se na svět očima otevřenýma dokořán. Všímat si tu krásu všude kolem. Nadechnout se vůně, kterou s sebou nese vítr. Vidět květiny jiným pohledem.

A právě květy jsou ústředním motivem většiny obrazů na plátně ve stylu BIANCA. Květiny, které doslova vystupují z obrazu a chtějí se stát součástí vašich bezstarostných chvil. Nechte se strhnout radostnou emocí a těšte se z krásného domova každý den. Díky našim obrazům BIANCA to už nemusí být jen představa. Vneste mládí, veselost a čistotu tohoto výjimečného umění i k vám domů či do kanceláře pro podporu kreativity.

 

MWE2N