Styl bydlení - obrazy BIANCA


novinka
Super sleva


novinka
Super sleva


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


Umělkyně Bianca Rossi tě zve navštívit její galerii ručně malovaných obrazů

Čistota. Mládí. Veselost. Pokud i vás vystihují tato tři slova, jste na správném místě! Styl bydlení BIANCA si oblíbíte díky jeho čistým liniím a veselé hře s barvami. Naše obrazy Bianca potěší vaše oko i duši výjimečnými strukturami a veselým provedením. Přineste do svého bydlení štěstí a pozitivní energii, kterou překypují naše obrazy na plátně BIANCA. Ať se líbí! Vychutnejte si tento styl bydlení plnými doušky a dopřejte si unikátní umělecké dílo i ve svém domově.

Nejhezčí pohled je ten zevnitř

A právě o něm vyprávějí příběh ručně malované obrazy BIANCA. Podívat se na věci z jiné perspektivy je dar umělců, kteří dále těší tímto zprostředkovaným pohledem srdce našich zákazníků. Nechte se vesele a bezstarostně houpat ve větru, vpusťte do vlasů vánek mládí a pociťte sílu čistého umění s obrazem na stěnu BIANCA. Vlny energických barev vás vezmou do kouzelné země radosti. Důležité je to, co cítíte v duši a ve svém nitru. Pokud se těší srdce, je i váš život šťastný.

Kde vznikl styl bydlení BIANCA?

Přeneste se s námi do srdce Itálie, do Calabrie. Mladá italská malířka Bianca Rossi ve své tvorbě ztělesňuje ty nejbarevnější okamžiky ukryté v každém běžném dni. Možná si tyto odstíny obyčejného života nevšímáme každý den. No někdy není na škodu zastavit se a podívat se na svět očima otevřenýma dokořán. Všímat si tu krásu všude kolem. Nadechnout se vůně, kterou s sebou nese vítr. Vidět květiny jiným pohledem.

A právě květy jsou ústředním motivem většiny obrazů na plátně ve stylu BIANCA. Květiny, které doslova vystupují z obrazu a chtějí se stát součástí vašich bezstarostných chvil. Nechte se strhnout radostnou emocí a těšte se z krásného domova každý den. Díky našim obrazům BIANCA to už nemusí být jen představa. Vneste mládí, veselost a čistotu tohoto výjimečného umění i k vám domů či do kanceláře pro podporu kreativity.

 

ODU5NjNhN