Gurmánský styl bydlení
 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kč 

naše cena 449 Kč

běžná cena 809 Kč

naše cena 619 Kč

novinka
novinkaChutný domov pro opravdové gurmány

Gurmánský interiérový design vypadá jako stylová kuchyň drahé luxusní restaurace. Možná si myslíte, že takový styl se hodí jen do kaváren, restaurací či kuchyní a jídelen. To však nemusí být zcela pravda. Obrazy s motivy kávy a jídla mohou být také součástí vaší kuchyně. A pokud milujete dobré jídlo a pití, jste skutečný gurmán, klidně si v tomto stylu zařiďte celý dům. Pozor, tento design je opravdu návykový a může podporovat chuť na skvělé jídla, voňavou kávu nebo sladké dezerty.

Také váš interiér může být gastronomickým zážitkem

Chcete-li z vašeho domova udělat opravdový gurmánský zážitek, není nic jednoduššího. Základem mohou být barvy. Vybírejte "jedlé" odstíny, které navodí pocit, že jste se ocitli v luxusní kavárně nebo restauraci. Výborné jsou například odstíny hnědé, krémové či oranžové a žluté. Díky tomu jednoduše vytvoříte barevný akcent nebo můžete doplňky kombinovat tón v tónu. Použijte dřevěný nábytek v barvě horké čokolády nebo voňavého kapučína.

Využijte ve svém interiéru doplňky s tématikou jídla. Buďte kreativní. Naplňte vázu zrny kávy, k dekoraci použijte vanilku nebo skořici. Na stěnu zavěste hodiny ve tvaru kávového šálku, jablka, čajníku. A nezapomeňte ani na obrazy s motivem voňavé kávy, aromatických koření, šťavnatého ovoce a fantastické čokolády. Díky těmto detailům se váš domov promění na kompozici nejrůznějších chutí a vůní.

Naše gurmánské obrazy na stěnu

Kdo by nemiloval ten pocit blaženosti, který zažíváme při dobrém jídle? Chcete-li i ze svého domova, kanceláře, kuchyně či kavárny udělat gastronomický zážitek, naše obrazy na plátně v gurmánském stylu jsou pro vás tou pravou volbou. Zejména v kuchyni je komplikované zvolit ty správné doplňky. Rozzařte její interiér díky gurmánským obrazům s motivy kávy nebo ovoce.

MzE1M