» I. Objednávka
I. Objednávka

1. Kupující objednává zboží prodávajícího prostřednictvím obchodního systému na www.obraznastenu.cz písemnou formou přes e-shop nebo e-mailem, či telefonicky. Takto provedená objednávka se považuje za závaznou.

2. Při každé objednávce musí kupující uvést jméno a příjmení, poštovní adresu, telefonní číslo, e-mail (fyzická a právnická osoba podnikatel i IČO, DIČ, DIČ, fakturační adresu), název zboží a počet kusů, způsob dopravy a způsob platby . Objednávka prostřednictvím e-shopu tyto podmínky splňuje automaticky.

3. Tyto údaje budou ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů použity pouze v rámci obchodního vztahu mezi prodávajícím a spotřebitelem a nebudou poskytnuty třetí osobě (s výjimkou osoby zabezpečující přepravu zboží a podobně).

4. Po obdržení objednávky bude tato objednávka zaevidována v systému prodávajícího a tehdy zároveň vzniká obchodní vztah mezi prodávajícím a spotřebitelem. Nejpozději do 24 hodin (v pracovní dny) se prodávající e-mailem zkontaktuje s kupujícím a potvrdí přijetí objednávky. Od tohoto termínu je objednávka pro kupujícího závazná.

5. Spotřebitel má právo stornovat objednávku bez poplatku, a to do 24 hodin od doručení e-mailu o přijetí objednávky prodávajícím. Objednávku je možné stornovat pouze písemnou formou a to e-mailem. Potvrzení stornování oznámí prodávající kupujícímu také výlučně písemnou formou. Písemná forma se vyžaduje z důvodu doložitelný dokladu storna pro prodávajícího a zastavení vyřizování objednávky.

* Vyskytl se problém s objednávkou? Nebojte se, můžete ji tak odeslat na adresu ARTMIE, spol. s r. o., Pčolinská 625, 069 01 Snina nebo to dokážete vyřešit i v rámci vaší země. Případně reklamace posílejte na - ARTMIE spol. s r.o., Tečovská 1292, Zlín 76302 - v tomto případě výhradně společností PPL.

ZGQwNm