S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

» X. Dárkový poukaz
X. Dárkový poukaz

Milí zákazníci, chceme vám oznámit, že dárkové poukazy posíláme kvůli aktuální situaci pouze v elektronické podobě. Prosíme vás proto, abyste si při koupi poukazu vybrali platbu předem. V případě, že jste si objednali jen poukaz, který vám zašleme na e-mail, nemusíte platit za dopravu. Uveďte proto prosím do poznámky objednávky: DOPRAVA ZDARMA. Jinak váš poukaz nebude možné odeslat. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné dny.

1. Dárkový poukaz v částce uvedené na přední straně je možné uplatnit pouze při nákupu produktů v internetovém obchodě www.obraznastenu.cz

2. Po zakoupení bude dárkový poukaz odeslán na adresu uvedenou kupujícím.

3. Dárkový poukaz není možné použít opakovaně.

4. Platnost dárkového poukazu je do jednoho roku od data jeho koupě. O prodloužení platnosti poukazu je možné požádat písemně měsíc před uplynutím jeho platnosti (možnost prodloužení je max. 1 měsíc).

5. Dárkový poukaz je přenosný. Jeho uplatnění se neváže na osobu toho, kdo si dárkový poukaz zakoupil.

6. Dárkový poukaz si nelze uplatnit pro vyplacení uvedené částky poukazu v hotovosti.

7. Rozdíl, který by vznikl, kdyby částka poukazu byla vyšší než kupní cena produktů, neproplácí.

8. Pokud by vznikl rozdíl, který by vznikl, kdyby částka poukazu byla nižší než cena produktů, je třeba tento rozdíl doplatit, a to buď platbou předem na účet nebo bude rozdíl uhrazen při převzetí dobírky.

9. Po obdržení dárkového poukazu přebírá odpovědnost za jeho stav a použití kupující. Dárkový poukaz je možné vrátit do 7 dnů od jeho obdržení kupujícím.

N2E3NzE5N2