S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

» III. Cena, platební podmínky a
III. Cena, platební podmínky a přepravní

 

1. Cena produktu je stanovena ceníkem prodávajícího. Ceny uvedené v ceníku mohou podléhat změnám i bez předchozího ohlášení. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen v návaznosti na změny cen výrobců, dovozců a pod .. Platné cena produktu bude vždy oznámena při ověřování objednávky. Případně, pokud je hodnota produktu v našem internetovém obchodě 0,0 Kč, prosíme o ověření si této ceny na naší zákaznické lince.

2. Spotřebitel hradí platbu dobírkou nebo převodem / vkladem na účet prodávajícího.

3. Kupující se zavazuje zaplatit do 7 dnů za zboží kupní cenu v plné výši a v smyslu platebních podmínek platných v den odeslání objednávky. V opačném případě bude jeho objednávka zrušena.

4. Způsob dopravy si volí spotřebitel sám přes formulář objednávky v e-shopu nebo při jiném způsobu komunikace. Spotřebitel si může zvolit způsob dopravy, a to kurýra (zasilatelskou službou).

5. Výše nákladů na dopravu bude vždy oznámena kupujícímu při potvrzení objednávky. Případně prodávající doporučí kupujícímu levnější variantu dopravy.

Aktuální informace o cenách dopravy a platebních metod najdete > ZDE <.

6.
POZOR! Při doručení zásilek nad rozměr 200 cm nebo obvodu balíka více než 360 cm je třeba zaplatit předem!

YzQ4NTg3M