Etno / Boho styl bydlení


 

naše cena 209 Kčběžná cena 539 Kč

naše cena 269 Kč

Super sleva


 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kč


Interiér naplněný vzory a barvami - interiér ve stylu boho

Boho styl interiéru využívá detaily, které mají kočovné a etnické prvky. Rád si pohrává s živými barvami, bohatými vzory, je výrazný a odvážný. Nejjednodušší se tyto akcenty dosahují pomocí obrazů nebo koberců. Zajímavou a klíčovou charakteristikou tohoto designu je, že věci vypadají záměrně chaoticky. Často můžete najít v tomto stylu mnoho různých barev a detailů, které se na první pohled k sobě nehodí. No když se podíváte blíže, uvidíte energický sled prvků, které naplní vaši duši bohémským životem.

Když jste bohém v srdci

Interiér v boho stylu je skutečnou reprezentací avantgardního životního stylu, který je známý svým dobrodružným a bezstarostným duchem. Některé trendové a moderní bohémské variace interiéru zahrnují vzory inspirované jihozápadním či marockým stylem. Obvykle se využívají zvířecí kůže, kovové akcenty a dřevo. Oblíbené jsou různé dekorační prvky v zářivých barvách s bohatým vzorem. Toto můžete do svého domova vnést díky polštářům, dekám, obrazům či koberečkům.

Slovo "bohemian" se vztahuje na někoho, kdo je společensky netradiční a často se angažuje v umění. To dělá z tohoto designu skvělou alternativu interiéru pro bohatý a opojný prostor plný vizuálních vjemů a uvolněného ducha. Chcete-li vytvořit bohémský základ, začněte s jednoduchou základní barvou pro každou místnost. Teplé a zemité tóny vytvářejí perfektní plátno a výběr neutrální báze vám umožní volit výrazné barvy a vzory pro ostatní doplňky, aniž toho bylo příliš. Přidejte pár rostlin, které perfektně zapadnou do boho stylu. Vytvořte díky rostlinným vzorem na obrazech a doplňcích pocit uvolněné energie.

Naše obrazy v boho stylu

V kategorii etno a boho stylu bydlení najdete obrazy plné barev, vzorů a přírodních motivů. Vše v krásných teplých odstínech, které dodají vašemu domovu ten pravý bohémský nádech. Pokud je vaše hluboká duše připravena na tyto mnohostranné vibrace, neváhejte a vyberte si obraz na plátně z naší bohaté nabídky.

 

MDZmMD