S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Etno / Boho styl bydlení


 

naše cena 209 Kč 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kč


Interiér naplněný vzory a barvami - interiér ve stylu boho

Boho styl interiéru využívá detaily, které mají kočovné a etnické prvky. Rád si pohrává s živými barvami, bohatými vzory, je výrazný a odvážný. Nejjednodušší se tyto akcenty dosahují pomocí obrazů nebo koberců. Zajímavou a klíčovou charakteristikou tohoto designu je, že věci vypadají záměrně chaoticky. Často můžete najít v tomto stylu mnoho různých barev a detailů, které se na první pohled k sobě nehodí. No když se podíváte blíže, uvidíte energický sled prvků, které naplní vaši duši bohémským životem.

Když jste bohém v srdci

Interiér v boho stylu je skutečnou reprezentací avantgardního životního stylu, který je známý svým dobrodružným a bezstarostným duchem. Některé trendové a moderní bohémské variace interiéru zahrnují vzory inspirované jihozápadním či marockým stylem. Obvykle se využívají zvířecí kůže, kovové akcenty a dřevo. Oblíbené jsou různé dekorační prvky v zářivých barvách s bohatým vzorem. Toto můžete do svého domova vnést díky polštářům, dekám, obrazům či koberečkům.

Slovo "bohemian" se vztahuje na někoho, kdo je společensky netradiční a často se angažuje v umění. To dělá z tohoto designu skvělou alternativu interiéru pro bohatý a opojný prostor plný vizuálních vjemů a uvolněného ducha. Chcete-li vytvořit bohémský základ, začněte s jednoduchou základní barvou pro každou místnost. Teplé a zemité tóny vytvářejí perfektní plátno a výběr neutrální báze vám umožní volit výrazné barvy a vzory pro ostatní doplňky, aniž toho bylo příliš. Přidejte pár rostlin, které perfektně zapadnou do boho stylu. Vytvořte díky rostlinným vzorem na obrazech a doplňcích pocit uvolněné energie.

Naše obrazy v boho stylu

V kategorii etno a boho stylu bydlení najdete obrazy plné barev, vzorů a přírodních motivů. Vše v krásných teplých odstínech, které dodají vašemu domovu ten pravý bohémský nádech. Pokud je vaše hluboká duše připravena na tyto mnohostranné vibrace, neváhejte a vyberte si obraz na plátně z naší bohaté nabídky.

 

YzJkZTJkN