S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

Moderní bydlení
Hledáš dokonalý valentýnský dárek? Zamiluj si naši slevu >>>

Blíží se Valentýn a ty přemýšlíš, jak potěšit ty, na kterých ti záleží nejvíc? Možná tento svátek neslavíš, ale i tak přemýšlíš o moderním obraze z fotografie, který by se ti hodil do rodinné galerie? Nyní je ten správný čas koupit si ho za skvělou cenu!

Dej vědět blízkým, co cítíš. Pokud ti slova nestačí, řekni to obrazem. Máme pro tebe pár netradičních tipů, které zaručeně potěší a způsobí prudce nakažlivý úsměv rodině, přátelům, všem, na kterých ti záleží, ale především tobě.

Vyjádři svou lásku na plátně - daruj tištěný obraz z libovolné fotografie těm, kteří jsou tvému srdci nejbližší.


Jen teď se speciální valentýnskou slevou 20%!

 

 

Fotka s tvou láskou jako obraz - oživ vzpomínku na Váš velký den a zavěs si ji na stěnu v teple rodinného krbu. Takové momenty se vyplatí prožívat pokaždé když se podíváš na svůj nový obraz na plátně v krásných sytých barvách, nebo v nostalgických a uměleckých odstínech černo-bílé a sépie.


Každá návštěva se bude u vás cítit ještě příjemněji a rádi si zavzpomínají na významný okamžik ve vašem životě.

ons3.png

 

 

ons2.jpg

 

Fotka tvého miláčka jako obraz - Vyjádři lásku ke svému čtyřnohému členu rodiny. Tvůj mazlíček tak může zpříjemňovat všední i sváteční dny a stylově doplňovat interiér.


Obraz z vlastní fotografie je nejlepším nápadem, jak si dekorovat domov, protože si k němu vytvoříš silné citové pouto a v jakémkoliv pokoji bude od teď ještě více pohody. Láska vytištěna na plátně se tak útulně promítne i do tvého domova. Tvůj nový obraz z fotografie se stane dalším čestným členem rodiny.

 

 

 

 

Fotka dítěte jako obraz - zastav čas a dej nám možnost vytisknout ti obraz z fotografie tvé dcerky, synka, vnuka, vnučky, či jakýchkoliv milovaných ratolestí. Bude pro nás čest vyrobit ti na míru obraz z kvalitního přírodního plátna poctivé ruční výroby, kterým si můžeš zpříjemnit domov a těšit se ze vzácných rodinných okamžiků.


Valentýn nemusí být jen pro čerstvě zamilované, náš prvotřídní obraz z fotografie se určitě zalíbi i prarodičům.

ons1.jpg

 

 

 

ons5.jpg

 

Rodinná fotografie jako obraz - rodina je poklad nad všemi poklady. My v obraznastenu.cz to víme, a proto se snažíme chránit tyto hodnoty. Dovol nám zhotovit pro tebe a tvé blízké obraz tradiční ruční výroby, na který používáme špičkové italské bavlněné plátno a kvalitní hrubé lišty.


Tvůj nový obraz z fotografie vytiskneme v digitální kvalitě, na níž se podílejí naši specialisté.

 

 

 

Fotka jako vzpomínka na důležitý okamžik - Chceš jsi zvěčnit výlet, či moment, který je pro tebe důležitý? Vyber si obraz na stěnu vytištěn z fotografie a každou krásnou událost v tvém životě, budeš mít před očima každý den a v každé situaci.


Chceme, aby se tvé bydlení proměnilo na skutečný domov.

Vytvoř si domácí pohodu a relaxuj s obraznastenu.cz

ons4.jpg

 


Vyjádři lásku originálním způsobem. Řekni to našim unikátním obrazem z fotografie. Najdeš ho v nabídce v různých rozměrech a provedeních (čtverec, obdélník a panorama), aby byl vytvořen přesně podle tvých představ. 

Andrea Leitmannová, redaktorka známé televize. Jak bydlí a co má ráda?

Prozradila nám o sebě ...

 

 

Andrea Leitmannová (29)

mladá ambiciózní redaktorka známé televize


Každý den ji vidíme v televizních zprávách se zajímavým, svěžím tématem, které nás nejen zaujme, ale často i vykouzlí úsměv na tváři. Často se věnuje šoubiznisu a celebritám, ale sama se jednou z nich stává.


Jak to vypadá u ní doma, co má ráda a jak bude vypadat její vánoční stromeček?


 

Andrea, víme o tobě, že máš ráda jedinečnost a sleduješ aktuální trendy. Co podle tebe znamená mít krásný a pohodový domov?

 

 

 

V první řadě musí být dům, aby se dal pro mě nazvat domovem, útulný. Musím tam cítit domáckou atmosféru, a to jsme se snažili dostat i do našeho domu. Příjemné světlé barvy, vůně svíčky, měkké koberce a osobní doplňky jako fotky, knihy, květiny.


Nedávno ses zabydlela v novém. Jak si svůj domov zařídíš? Preferuješ moderní styl interiérového designu nebo se řídíš vlastním vkusem?

 

Máme se snoubencem rádi moderní styl a jednoduché linie. Snažili jsme se dát velké základní věci, jako nábytek do obývacího pokoje, gauč a koberce do šedo-bilých barev. Zejména proto, abychom pak mohli kombinovat. Žluté křeslo a tyrkysové doplňky jako polštáře, rámečky, svíčky, to nás zaujalo teď. Možná budeme chtít o pár let barvy měnit a snadněji je měnit pouze doplňky. Určitě se v první řadě ale řídíme vlastním vkusem. Naštěstí se nám až tak neliší (smích).

 

Který pokoj je tvou srdeční záležitostí a co v něm musí bezpodmínečně mít  své místo?


 

Mou srdeční záležitostí je obývací pokoj. Je to srdce celého domu, kde trávíme nejvíce času a je pro nás nejpříjemnější. Už od začátku jsem věděla, že v něm budu chtít velký obraz Londýnu, který byl pro mě must have. A je tam (úsměv).

 

 

Barvy  a dekorace prý umí ovlivňovat náladu člověka. Jakou zkušenost máš s touhleto teorií? Preferuješ konkrétní barvu?


Jsem za světlé barvy. I když se mi líbí čisté linie bílé a šedé, musím mít kolem sebe i světlé barvy, jako je žlutá, krémová a podobně. Na mě tato teorie jednoznačně platí. Když se podívám na naše žluté křeslo, hned se usměju. Konkrétní barvu nepreferuji.

 


Obývací pokoj je jakýmsi spojovacím uzlem celé rodiny. Co v něm podle tebe nesmí chybět?

 

 

Obývák je to srdce, jak jsem se již zmínila. Kromě mého vysněného obrazu v něm musí být pohodlná velká sedačka. Kde si umíme poležet a kde se také bude cítit pohodlně i návštěva zda rodina.

 

Každá žena miluje nakupování. Co ty a bytové doplňky a dekorace? Zapojuje se do rozhodování i tvůj partner?


 

 

Miluji nakupovat doplňky do domu, ale musím se krotit, aby to tu nebylo predoplnkované (smích). Spousta věcí se mi líbí, ale myslím, že je stále dokážu s citem nakombinovat, naštěstí. Fotorámečky. To je moje! Mám jich mnoho a jsou všude. Mám ráda kolem sebe blízké lidi alespoň takhle na fotkách. Jsou to vzpomínky a evokuje to pro mě přesně tu domáckosť. A květiny. Nejraději bych je měla plno a všude, ale jaksi se ne o všechny nedokážu postarat (smích). Marcel (partner) se zapojuje dost aktivně. Já mu ukážu, co se mi líbí, on řekne svůj názor a když je náhodou jiný, většinou se stane, že nakonec mi dá i tak za pravdu a líbí se mu to (smích).


Jsme rádi, že ses s koupí obrazu obrátila na nás :) Kam sis náš obraz zavěsila a co se ti na něm nejvíc líbí? Ukážeš nám ho?

 

Můj nádherný obraz Londýna je nad sedačkou, aby ho bylo dobře vidět. Toto město miluji, je mou srdeční záležitostí a když ho vidím, mám alespoň na vteřinu pocit, že jsem tam. Líbí se mi, že je takový realistický, opravdový.

 


 

 

KUP SI OBRAZ JAK MÁ ANDREA LEITMANNOVÁ >>> ZDE <<<

 


 

 

Zvolila sis tištěný obraz. Přemýšlela si i nad malovaným obrazem? Jaký máš názor na obrazy na stěnách v moderních interiérech?


Obrazy dodávají domu hodně emocí. Vyjadřují osobnost člověka, často jeho povahu a to, co má rád. Tištěný obraz jsem chtěla právě pro jeho realističnost. A měla jsem pocit, že by se nám zde malovaný obraz ani příliš nehodil.

 

Jaká dekorace nesmí u tebe chybět na Vánoce?


 

Nemám speciální dekoraci, ale letos si jdu si koupit světélkujícího soba. Je velký, možná pro mnohé kýčovitý, ale já jsem se do něj zamilovala (smích). Bude stát dnu v domě, i když měl jít původně na zahradu, ale tam bych si ho tak neužila (úsměv).


 


Jak bude tyto Vánoce vypadat tvůj stromeček? Máš své speciální vánoční ozdoby?


Letos bude stříbrno-tyrkysový, aby se hodil k obýváku. Nesmí chybět stříbrné hvězdy. Jsou jednoduché a krásné. Minulý rok jsme ještě v předešlém bytě měli jen malý stromeček, tak nám na něj stačily koule, které máme. Ale stromeček se stahováním ztratil. Nevíme, jak je to možné, protože to není jen taková maličkost, ale on zmizel (smích). Koupili jsme tedy větší jedli a teť to u nás vypadá takhle.


VÁNOČNÍ DEKORACE A OZDOBY

KOUPÍŠ >>> ZDE <<<

 


A co dárky? Stihla si už nakoupit všechny dárky, včetně těch pro tvé dva pejsky? Ačkoli jak víme, ty jsi pro ně nejlepším celoživotním dárkem. Osvojila sis je z útulku, je to pravda?

 


Nakupuji průběžně poslední měsíce v roce, ale letos mi to vyšlo tak, že ještě doplňuji. Samozřejmě, dárky dostane každý, i naši chlupatí havkáči.

Těším se, jak si budou tlapkami a zoubky trhat balící papír s pochoutkami (úsměv).

Fletchera (velký bílý) jako dvouměsíčního našla jistá organizace toulat se při při romských osadách. Prošel několika domovy, až jsem našla jeho foto na Facebooku a šla jsem si pro něj. Niky (prcek) jsem vzala jako 10-měsíčního jako kamaráda pro Fletchera asi po dvou a půl roku. Měla jsem pocit, že potřebuje společnost. Niky je z útulku z Velkého Mederu. Našli ho toulat se po Mederu i s jinými pejsky, se kterými si vytvořil gang a dělali špatně (smích). Byl to vůdce gangu (smích). A teď je vůdce Fletchera. Podle mě si už ti dva neumějí představit život bez sebe. A my zase bez nich (smích).

 

Velmi pěkně ti děkujeme za rozhovor. Pevně ​​věříme, že se ti bude s naším obrazem bydlet útulně, moderně a hlavně s dobrou náladou. Budeme rádi pokud něco vzkážeš našim zákazníkům a čtenářům blogu ;)Přeji všem nádherné svátky, ať se za ničím nehoní a odpočinou jsi alespoň na ten Štědrý den. Neboť nemusí být všechno kolem dokonalé a člověk padat únavou, podstatnější je že se zastavíme a užijeme si tento čas v klidu. A ať si pod stromečkem najdou nějaký krásný obraz ;)

 

 

Jak si ozdobit vánoční stromeček

Vánoce jsou nejkrásnějším svátkem roku. Je to čas, kdy se rodina setkává a užívá si společné chvíle v teple domova. K tradiční atmosféře neodmyslitelně patří nádherný vánoční stromeček. Je symbolem rodiny, a tak je to i s jeho zdobením. Třpytivé světýlka, zářící ozdoby, vůně jehličí a horký punč jsou základem pro rodinné zdobení. Pokud ale nechceš udělat žádnou chybu, přečti si naše rady jak správně ozdobit vánoční stromeček.


 

ako ozdobit vianocny stromcek, rady a tipy

 


 


>>> TIPY NA DÁREK <<<

 


 

>>> VIANOČNÍ KOULE<<<

 

>>> SPECIÁLNÍ OZDOBY <<<

 

>>> KVĚTINY NA STROMEČEK <<<

 

 

 

 

 

 

 

  • Vyber si téma tvých letošních svátků a podle toho si zvol vánoční ozdoby. Chceš minimalistickou nordickou téma? Hodí se ti metalické ozdoby? Nebo zvolíš tradiční červeno zlatou? Vyber si tak, aby se ti stromeček hodil k zbytku tvého domova a nepůsobil chaoticky.


>>> OZDOBY KOUPIŠ ZDE <<<

 

  • Pokud již máš ozdoby, svolej celou rodinu či přátele, uvař si například horký punč a vytvoř si dokonalou vánoční atmosféru. Pusť si koledy, které tě skvěle naladí a vzhůru se na to!

zdobenie vianocneho stromceka
 


  • Podle stromečku si zvol správný stojan. Pro živé existují totiž speciální stojany, kam se dolévá voda, aby ti stromek déle vydržel v plné kráse. Stromeček umístí na místo, kde bude stát během celých svátků a ujisti se, že má pevnou stabilitu. Při umělém stromku pořádně roztáhni všechny větvičky, aby stromek vypadal hustě.

ako ozdobit vianocny stromcek, vetvicky
 

  • Vytáhni vánoční světýlka, rozmotaj je a zkontroluj zda všechny žárovky svítí. Rovnoměrně je začni rozmísťovat po větvičkách odspodu nahoru kolem celého stromečku po celém obvodu. Nakonec je zapni a uprav symetricky na větvičkách.

ako ozdobit vianocny stromcek, vianocne svetielka
 

  • Pokud máte tradici věšení čokoládových ozdob, začni s nimi jako s prvními. Zavěs nejprve větší a pak menší kousky.
 

  • Jako další vyber nerozbitné ozdoby, tedy buď plastové, slaměné či tetilné. Začni stejně jako při světýlkách zdola nahoru. Velké a speciální ozdoby si nech nakonec, tak aby si je umístil / a na prominentních místech jako je přední střed stromečku a jeho vrchol.

ako ozdobit vianocny stromcek, bombule
 

  • Po nerozbitných ozdobách se zaměř na skleněné ozdoby či ozdoby ostatních tvarů. Rozmístí je rovnoměrně po stromku stále s pravidlem Větší níže a menší na vrchol stromečku. Umístí je blízko u světýlkách aby se v jejich světle pěkně rozzářily.

ako ozdobit vianocny stromcek, dekoracie
 

  • Při ozdobách si pamatuj pravidlo, že na každé větvičce by měla viset alespoň jedna.

  • Nakonec přicházejí ozdobné girlandy. Nejlépe vyniknou když je ovinešt kolem stromku pěkně na koncích větviček.

ako ozdobit vianocny stromcek, girlandy
 

  • Zdobení vánočního stromku zakončete vánoční hvězdou na vrcholu. Tedy nemusí to být právě hvězda, můžeš si vybrat něco speciálního, jako například anděla, santu, cíp nebo jen velkou zlatavou mašli.

ako ozdobit vianocny stromcek, hviezda


 

 


 

Ustup dozadu a věnuj pohled své práci. Ujisti se, že se stromeček nekýve ze strany na stranu. Přidej či odeber ozdobu podle tvého vkusu. Až budeš hotový/á, zbývá už jen si připít se všemi členy zdobícího týmu a čekat na Vánoce.

 


grey christmas tree final How to Decorate your Christmas Tree
10 důvodů proč je obraz stejně důležitý jako tvoje postel / 2.ČÁST

 

Když si vybíráš postel, musí být dostatečně velká, pohodlná a vkusná. Pokud se dobře nevyspíš, celý den máš úplně zkažený. Stejně tak tě ovlivňuje i obraz, na který se den co den díváš. A nejen proto je jeho výběr tak důležitý.

 

Ručně malovaný obraz tě dokáže správně naladit. V kuchyni ti dodá plná mísa čerstvého ovoce na obraze neskutečnou chuť k jídlu. V místnosti, která je orientována severně a nenajdeš v ní hodně světla, můžeš sluncem na obraze "zalít" celý interiér a nádherně ho prosvítit a "oteplit". Něžné no moderním stylem malované květiny nad postelí ti zajistí příjemnou relaxační atmosféru avšak stále se stylovým designem.

 

Přečti si další důvody, proč si vybrat ručně malovaný obraz a vybírej v naší široké nabídce obrazů >>> ZDE <<<

 


 

 

6. Inspiruje a podporuje kreativitu

 

Tento důvod je jasný - pokoj bez umění je málo výrazný a chybí mu nápaditost. Na druhou stranu, originální malované obrazy podporují kreativitu a uměleckou inspiraci. Je velmi důležité obklopit se uměleckými obrazy v domě, kde vyrůstají děti, aby jim toto umění pomohlo v rozvíjení kreativního myšlení. Tato myšlenka je více popsána v důvodu č. 9.

 

 


 

7. Umění startuje komunikaci


Jak jsme zmínili v bodě č. 2, pověsit si ručně malovaný obraz na stěnu u vás doma je způsob, jak projevit svou osobnost. Podle výzkumů jsou hosté většinou zvědaví na výběr uměleckých předmětů, které máte doma; na jejich příběh, budou mít i otázky, kdo je autorem atd. Krásný malovaný obraz je způsob, jak ukázat vaši uměleckou sbírku během vášnivé konverzace s vašimi vzácnými hosty.

 

 


 

8. Vytváří obyvatelné prostředí


Umění může i v nedomácích pokojích, jako jsou pracovní místnosti, působit komfortně. Například, domácí pracovna se může změnit z místa na práci a byznys na relaxační a produktivní, to vše zavěšením uměleckého obrazu na stěnu.

 

 


 

9. Udrží tvůj mozek aktivní

 

Umění je velmi konceptuální, umělci ho používají jako médium pro vyjádření osobních myšlenek, politických, či sociálních pozadí a nato, abychom si mohli jako pozorovatelé přemýšlet. Lidé často luští křížovky, kvízy a puzzle, aby udrželi mozek aktivní, ale jinou cestou, jak toho docílit je vlastnit doma originální malovaný obraz. Stačí jen sedět a přemýšlet.

 

 


 

10. Relaxuj s obrazem

 

V uspěchaném světě, kde převládá rychlost a produktivita, domov by měl být místem pro relaxaci. Přijít domů po dlouhém dni z práce, abychom si sedli na gauč před telku, nebo prázdnou stěnu není ani zdaleka takové uklidňující jako užívání si malovaného obrazu zakoupeného s cílem vytvořit pozitivní náladu. 

 

VRÁTIT se na 1.ČÁST <<<

10 důvodů proč je obraz stejně důležitý jako tvoje postel / 1.ČÁST

Originální ručně malovaný obraz se stává doslova klíčovým objektem v moderním interiéru. Častokrát se ale zanedbává ve srovnání s výběrem jiného zařízení do bytu či domu. Význam a důležitost výběru vhodného uměleckého díla však ovlivňuje nejen na celkovou atmosféru bydlení ale i na náladu domácích či návštěv.

 

Přečti si následující důvody proč si vybrat ručně malovaný obraz

a vybírej v naší široké nabídce obrazů >>> ZDE <<<

 


 

 

1. Ponoří tě do nálady

 

Výzkumy mozku odhalily, že prohlížení si uměleckého díla spouští uvolnění dopaminu ve stejném centru mozku, v němž jsou uloženy i touhy, radosti a romantická láska.


Například romantické a vznešené malby krajin v tobě vyvolají klid a potěšení z přírody a čistoty. Takový obraz na stěnu v tobě vytvoří vyrovnanou, harmonickou náladu a je ideální do relaxačních místností, například do ložnice.

 

 


 

2. Dodá tvému domovu osobitý charakter


Určitě i ty rád /ráda vyjadřuješ svou jedinečnost pomocí stylu oblékání, výběru doplňků, přes sociální média či přátele. Originální malovaný obraz v tvém domově je také perfektní cestou, jak projevit své umělecké a estetické Já. Cestou jak se odlišit od běžných stereotypů a ukázat co je v tobě.


Vytvoř si svůj jedinečný domov. Ručně malovaný obraz na stěnu je tou správnou volbou, kterou budou obdivovat všichni tví známí. A i ty sám/sama se ve společnosti takového díla budeš cítit přesně jako ve své kůži.

 

 

 


 

3. Vyvolává a vytváří vzpomínky

 

Existuje důvod, případně celá spousta důvodů, proč sis daný obraz vybral /vybrala. Možná se ti spojuje s návštěvou Paříže a nesmrtelného Louvre či s návštěvou jiné metropole. Možná obdivuješ mistrovskou techniku malby, kterou si zahlédl ve videu šikovného malíře na Facebooku. Nebo ti připomíná vzpomínku na široké pláně či člověka, se kterým ses po nich procházel. Možná ti připomene fashion kombinaci barev letošní "in" módní stylizace. No může ti připomenout i vzpomínku jako si poprvé prošel rukou po struktuře malby a obdivoval ruční práci našich malířů.


Vždy když se na něj podíváš pocítíš hrdost a pýchu. Svým uchováním zážitků ti bude nejkrásnějším soukromým albem vzpomínek.

 

 


 

4. Celá paleta barev na stěně jako na dlani

 

Dodej svému domovu hlubší význam a slaď si celý interiér. Nech ho barevně vystoupit z pozadí již okoukaného pokoje a přinuť známých opět obdivovat tvůj vytříbený vkus. Originální malba vytváří klíčový bod, srdce pokoje, které zaujme každého obdivovatele.

 

 


 

5. Vytváří dojem dokonalého domova

 

Když máš prázdné stěny, pokoj nemusí sice vypadat špatně, ale na první dojem působí nedokončeně. Jak by ses nedávno přestěhoval či maloval stěny. Jediné pokoje, kterým sluší bílé prázdné stěny jsou prádelny, garáže, sklepy, či jiné funkční místnosti.

 

Nezapomínej, že pokoj s obrazem na stěně vytváří příjemný a útulný domov, ve kterém se všichni rodinní příslušníci budou cítit dobře, jako doma. 

 

>>> 2.ČÁST již brzy

 

 


LOFT - bydlení bez pravidel

Svobodný styl nebo styl bez pravidel - to je loft. Tento styl bydlení je snem každého, kdo miluje prostor.


Loft vznikl rekonstrukcí výrobních hal či skladišť na bydlení. Kdysi to byla možnost levného bydlení, kdy byly náklady na takové bydlení opravdu zanedbatelné.

Tento styl se stal populárním zejména mezi umělci, kteří ho využívali i jako ateliér, ve kterém vystavovali svá umělecká díla - obrazy na plátně.

V současnosti je tento styl opět v kurzu. Dominantními znaky je bohatý prostor, vysoké stropy, hodně světla a málo nábytku. A žádná pravidla.
modern-green-mosler-lofts-design.jpg
tumblr_mxtopvVLv61rayvjao1_1280.jpg

Takový prostor nepotřebuje množství dekorací, snad pouze obraz na stěnu, který by mu dodal pomyslnou tečku a vdechl do něj kus umění.

Duši mu vdechnou ručně malované obrazy na stěnu ve stylu popart. Pestrou nabídku najdeš zde >>>

Případně stav na moderní tištěné obrazy na plátně značky LORIS ART, které najdeš přímo zde >>>

 

 

 

 

 

4 světy, 4 styly

Pastelové odstíny


V pastelových tónech - něžnější styl, ke kterému se hlásí spíše ženy. Pastelové odstíny jsou typické pro styl Shabby Chic, který je inspirován francúzskymvidiekom. Především ho najdete v doplňcích s označením Provence - tedy klasickými symboly Provensálská - levanduľa, kohout, bílý nábytek s puncem minulosti (ošoupaný efekt). Interiér je tedy sladěný do světlých odstínů, většinou je základem bílá.

Pastely se vyjímají i v romantickém stylu, který má kořeny v anglickém viktoriánském období. Jde o honosnější zařízení domova inspirované královskou rodinou. V prvcích často dominují vzory růží, zlatá, růžová, zda stříbrná barva a složitější ornamentální detaily nábytku.

Etno styl

Nejčastější barvou, kterou s oblibou využíváme na zařízení našeho domova, je hnědá, nebo jí podobné neutrální varianty. Zemité odstíny představují návrat k přírodě, harmonií, která se dotýká různých filozofických směrů. V neutrální sladěném prostředí se cítíme příjemně a velmi dobře k němu víme sladit doplňky a dekorace. Skuteční znalci a vyznavači dotyku s přírodou rádi sahají po prvcích, které mají původ v Africe. Dřevěné, proutěné, kožené, zda kamenné - to vše jsou materiály z přírody, které zdobí etno domácnost.

Pokud se projdete po prodejnách s dekoračními předměty, zjistíte, že tam najdete velké množství soch z afrického života - lidí, sloni, žirafy, zebry a jiné. K oblíbeným patří i bytové doplňky jako záclony a závěsy a ložní přehozy v neutrálních tónech. Pro inspiraci vám doporučujeme galerii etno obrazů >>>

Závan luxusu


Mnozí z nás si dopřejí doplňky, díky kterým bude interiér vašeho domova honosnější. Obzvláště v prostoru s vysokým stropem se vyjímají doplňky v odvážných barvách, které jsou buď tmavší, nebo prosvětlené. Základem jsou materiály jako satén, samet, krystaly a královské vzory s přívlastkem royal.

Tento styl má původ v baroku, proto je bohatší zdobený. Pokud si zařizujete bydlení luxusně, nezapomeňte ani na zrcadla a skleněné prvky, kterými docílíte ten správný lesk. Bohatou nabídku luxusních doplňků najdete i zde >>>

Pop-art


Barevný pop-art je plný kontrastů, stejně, jako zástupci tohoto stylu. Popartovým díla, i bydlení v tomto duchu využívá mnoho sytých barev, které se vybírají na základě co největšího kontrastu. Interiér tak působí vesele, mladě, ale hlavně pestrobarevně. Jelikož pop-art je sám o sobě výrazný, volí se k němu jednoduché moderní linie nábytku, který působí nadčasově, přímo futuristicky. Kromě strohosti, bez zbytečných ornamentů převládají hranaté tvary. Typickým zástupcem vhodným pro umístění doplňků ve znamení pop-art je skandinávský styl, nebo loft - "tovární" druh bydlení.


Který styl vás nejvíce oslovil? Neváhejte se nám pochlubit, těšíme se z každého komentáře.


Vaše Inga


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Tami Sandoval
Tami Sandoval
29.03.2017 23:17
Vickie Figueroa
Vickie Figueroa
16.03.2017 07:49
Sandra
Sandra
02.03.2017 05:33
Sabrina Warren
Sabrina Warren
16.02.2017 21:28
Sabrina Warren
Sabrina Warren
14.02.2017 20:51
Patricia
Patricia
02.10.2016 20:09
Adelyn
Adelyn
27.07.2016 23:07
Tammy
Tammy
22.07.2016 16:53
Citát na stěnu: Aby Váš domov vzkvétal radostí

Kolikrát jste už četli, viděli, zda slyšeli, že pokud chceme dosáhnout nějaký cíl, nejlepší je napsat si ho a umístit na viditelné místo Vizualizace má obrovskou sílu, která působí na naše podvědomí. Čím více si daný citát, obraz, či zvuk připomínáme, tím více zůstává v našich myšlenkách. Můžeme tedy říci, že takovou motivací se i náš mozek naladí na pozitivní myšlení, a tak budeme šťastnější.

Po čem člověk touží víc, než po radosti a šťastných okamžicích? Chceme Vám přinést spoustu pozitivní nálady, a proto jsme vybrali moderní doplňky do interiéru, které Vás jistě osloví.

S citáty na stěnu bude i Váš domov o něco radostnější. Radost přece spojuje rodinu, přátele a blízké.

Obrazy na plátně s textem


Tyto trendové citáty byly pečlivě vytvořeny našimi grafiky, abychom na Vaší tváři vykouzlila úsměv. Možná Vám zlepšil den citát na tričku milé slečny v MHD, nyní si ho můžete pověsit vedle zrcadla, abyste na sebe mohli usmát a utvrdit se, že si užíváte život plnými doušky.

V obrazech na plátně s texty jsme spojili nádheru přírodních motivů spojenou s nejmodernějšími grafickými prvky ve veselých odstínech, abychom Váš domov ozdobily trendově a originální.

 

Vybrali jsme ty nejkrásnější slova, s nimiž se pojí život, abyste je mohli mít neustále před sebou.

Nálepky na stěnu ve formě citátů

Dotvořte si atmosféru skutečného domova citací na stěnu, který je vyroben ze speciální samolepící fólie. Tyto citáty mají oproti jednoduché malbě na stěnu tu výhodu, že je můžete kdykoliv jednoduše odstranit bez zbytků lepidla, lepení je pohodlné a rychlé.

Fólii dostanete spolu s tzv. přenosnou fólií, která Vám pomůže snadno citát nalepiť.Máme jejich dostupné v různých barvách, výběr je jen na Vás.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Moderní nástěnné hodiny s vlastním příběhem

Čas je v dnešním světě vzácná veličina, se kterou je třeba šetrně zacházet. Vše se zrychluje a je skutečným uměním najít si čas na opravdové hodnoty. Není to snadné, ale s každou chvílí strávenou v kruhu rodiny ve Vašem domově se tento čas počítá dvakrát. A určitě Vám minimálně dvakrát poděkuje. I my Vám chceme zpříjemnit každou vzácnou chvíli. Představujeme Vám hodiny, se kterým budete čas vnímat originálním, moderním pohledem.


První zastávkou je naplnění afrického snu. Pokud máte rádi krásné prvky inspirované tímto kontinentem, doporučujeme Vám hodiny v SAFARI stylu. Obzvláště se hodí k etno nábytku a doplňkem v zemitých, přírodních barvách. Zastavte svůj pohled na krásných hodinách a dopřejte si harmonii.

 

Balónový úlet


Další návštěvou je ulítlá balónová nálada. Tyto zajímavé a veselé nástěnné hodiny jsou ideální do dětské, či studentského pokoje, ale rozzáří i interiér, ve kterém chcete sladit poutavé syté barvy, například ve stylu popart. Moderní design je nejen o decentnosti, ale také o tom, co daná barva o člověku vypovídá. Optimisté, s těmito hodinami určitě zabodujete.

VINTAGE & RETRO
Pro něžnější duše a milovníky vintage stylu jsou určeny nástěnné hodiny s motivem létajících motýlů. V našem e-shopu je najdete v různých odstínech od černé, kovové měděné, či dokonce zrcadlové barvy - ta vám zároveň poslouží jako zrcadlo a dokonale rozjasní i tmavší místnost. Všechny naše nástěnné hodiny se jednoduše lepí na zeď a výsledný efekt je jen na Vás. Můžete si je libovolně rozmístit tak, aby Vám krásně vyplnila interiér.

 

Čas na šálek kávy


Pokud hledáte vhodný doplněk do kuchyně, kávová přestávka je tím správným tipem. Najdete ji u nás ve více moderních odstínech. Pokud raději preferujete čajový dýchánek, zaujmou Vás nástěnné hodiny s motivem čajové konvičky. Hlídejte si svůj čas na doplnění energie s našimi hodinami.

 

Letem světem
Dalším ulítlým doplňkem pro Vaši stěnu mohou být hodiny v klasických decentních a elegantních odstínech s motivem letících ptáků. Zvláštností těchto hodin je, že potěší stejně nadšencům moderních linií v oblasti bydlení, a zároveň otevírají prostor pro naplnění nostalgických představ citlivějších duší. Pták, symbol svobody, ale i starodávny vintage styl, Vám přinesou originální pohled na čas v každém prostoru Vašeho domova.Moderní nástěnné hodiny, které Vás okouzlí na první pohled.

 

Vaše Inga


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Rodostrom na Vaší stěně
Vícekrát jste nás kontaktovali se zájmem o nálepky na zeď, které by byly přizpůsobeny přesně na míru Vašich představ a vyjadřovali kouzlo domova.


Jedním z Vašich nápadů byl i rodostrom s prostorem na lepení fotografií. Jsme nadšeni, že jsme v co nejkratší době splnili Vaše přání a chceme Vám představit tyto naše úžasné novinky.

Vyberte si nálepku na stěnu, která se přizpůsobí velikosti vašeho interiéru. Na výběr máte dva druhy stromů - první je stvořen k optické zvýšení místnosti, protože jeho větve směřují spíše na výšku.Druhý typ Vám nádherně vyplní stěnu dlouhého interiéru, nebo jej učiní opticky širší. Nabízíme je v 3 variantách velikosti L (80x120 cm), XL (100x150 cm) a XXL (120x180 cm). Nezáleží na tom, ve které pokoji chcete nálepku umístit, jsme připraveni na plnění Vašich představ.

 

Proto jsme pro Vás vytvořili paletu odstínů, které si můžete na Vaši novou nálepku zvolit. Odteď se stane rodostrom s fotkami Vaší rodiny cenným a stylovým doplňkem Vašeho obývacího pokoje, jídelny, či jiné místnosti, ve které rádi trávíte čas. Zvěčněním rodostromu na stěně budete mít ještě blíže k vnímání rodinného pouta. Nálepka, vyrobená ze speciální matné samolepící fólie, Vám dodá potřebnou sílu iv chvílích, kdy to budete potřebovat. Díky rodostromu budete mít jasnou představu o běhu času a určitě se dozvíte spoustu vzácných poznatků při sledování jednotlivých fotografií.

 

Rodina je jako strom... rozrůstá se do větví a společně jako jeden celek odolává nástrahám počasí, zda vrtochům ročních období. Zvolili jsme si právě listnatý strom, který má hluboké kořeny a po každé zimě na něm rostou nové pupeny - jsou znakem porozumění, úcty a lásky. Rodina je místo, kde jsou všichni blízcí spolu.

Vaše Inga


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Obraz na stěnu s údaji vašeho miminka
Narození děťátka je jedním z nejkrásnějších momentů v našem životě. Týká se nejen šťastných rodičů, ale i všech blízkých, kteří se těší novému členovi rodiny.


Právě takové nádherné chvíle v životě by jsme se měli snažit zvěčnit. Snažíme se Vám přinášet speciálně produkty pro uchování cenných vzpomínek a tentokrát jsme se zaměřili na těch nejmenších. Představujeme Vám obrazy na stěnu vyrobené přesně na míru Vašeho miminka. Život přináší jedinečné chvíle a my Vám jejich pomáháme uchovat v jedinečných obrazech.

Stačí, když nám napíšete přesné údaje Vaší ratolesti a náš tým se postará o výrobu personalizovaných obrázku. Na obraze tak budete mít kromě jména zvěčněn i den narození děťátka, čas, hmotnost v gramech a výšku v centimetrech spolu s dnem v týdnu, kdy se na vás novorozeně poprvé podívalo, chytlo vás za ruku, či nádherně usmálo. S obrazem na zdi budete na tento moment vzpomínat ještě častěji.

 

 

Navíc, pokud vaše dítě vyroste, obraz s ním zůstává, a tak bude mít i on/ona přístup ke svému významnému dni. Mít na stěně obraz s údaji miminka znamená nezapomenout na žádné jeho narozeniny a připomenout jejich blízkým... bez ohledu na počet let, který oslavuje.
Obrazy vyhotovujeme ve třech různých variantách: modro-hnědá pro chlapečka, neutrální béžovo-hnědá pro obě pohlaví, nebo růžová pro holčičku.

 

Obraz na stěnu pro NAŠI HOLČIČKU


Julka, Terezka, zda Kristínka... odteď může být dětský pokoj pyšná na jméno vašeho děvčátka. Okouzlí vás propracovaný design s milou sovičkou-parádnicí, která uvázanou tečkovanou mašličku.


Každá návštěva blízkých bude obohacena o komentář k tomuto originálnímu obrazu. A to je jeden z dalších důvodů, proč si uchovat několik pro nás významných čísel a slov.

Obraz na stěnu pro NAŠEHO CHLAPEČKA


Jméno budoucího slavného fotbalisty, zpěváka, zda astronauta se bude se speciální hrdostí vyjímat nad dětskou postýlkou. Béžovo-hnědý design je navíc navržen tak, abyste si mohli obraz zvolit i pro holčičku.


Záleží jen na vašich představách a barvách interiéru, který jste si pro děťátko vybrali. Snažíme se vyhovět vašim požadavkům a naši nabídku personalizovaných obrazů na míru budeme do budoucna rozšiřovat.

 

Doufám, že jste z těchto nápadů a našich budoucích projektů stejně nadšeni, jako já. Mějte pěkné slunečné dny a nezapomínejte, že rodina je poklad, o který je třeba pečovat s láskou a porozuměním.

 

Vaše Inga


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Léto u moře

Možná už máte za sebou letošní dovolenou, u moře, na horách, jestli jste ji strávili pozorováním krás okolia - není důležité, jaké místo jste si vybrali na odpočinek, ale to, jaké vzpomínky si odtud přinášíte.


Léto je obdobím, kdy každý z nás rád cestuje, poznává nová místa, čerpá pozitivní energii, kterou nás obdaruvávajú sluneční paprsky, abychom měli dostatek sil i do chladnějších dnů.Navzdory vedrům, které nás obklopují, víme si najít vlastní způsob na relax. Zkuste si svůj domov obohatit o obrazy z cest, aby všechny momenty zůstali zvěčněno. Máme pro vás několik tipů:

Obraz z fotografie


Odteď se můžete přenést na pláž, zda rodinný výlet pokaždé, jak se podíváte na obraz vyrobený z vaší fotografie.

Jedinečný zachycen moment a radost na tvářích vašich blízkých - to je správný způsob, jak čerpat síly ještě dlouhou dobu po vašem vytouženém relaxu. Obraz z fotografie je navíc skvělým tipem na dárek, zda poděkování za krásné společné chvíle.

Obraz z fotografie - OBDÉLNÍK - různé rozměry 000 fotoo

 

Ručně malovaný obraz s motivem mořePokud jste milovníkem a sběratelem krásných ručně malovaných obrazů, přinášíme Vám několik tipů z naší galerie. Právě obrazy s mořskou tématikou vědí v interiéru vytvořit speciální atmosféru, a to bez ohledu na roční období.


Námořnický styl představuje moderní způsob vyjádření touhy po odpočinku, bezstarostnosti a radosti. Pověsit si na stěnu obraz s motivem moře znamená svobodu a vlastní terapii.

 

Jednodílné a vícedílné tištěné obrazy na plátněPokud máte moderní domov, tyto obrazy vám určitě zpestří každou stěnu, která si žádá svou jedinečnou atmosféru. Udělejte si v obýváku exotický koutek a přeneste se na horký písek, po kterém můžete kráčet až dozápadu slunce.

Vyberte si z naší nabídky vícedílných obrazů, které vám na stěně umožní poskládat mozaiku dokonalého pocitu štěstí.

Jedinečné obrazy krajiny pod značkou LORIS ART


Pro ty, kteří svou dovolenou rádi obětují čerstvému horskému vzduchu, zelené přírodě, bohaté fauně a nádherné architektuře máme určeny jedinečné obrazy značky LORIS ART. Vyberte si své oblíbené město, se kterým Vás spojují zvláštní vzpomínky.

Fototapety na zeď


Nyní se můžete vydat na místo vaší dovolené ve velkém rozlišení. Krásné motivy fototapet připomínají reálný pocit, přes který se přenesete do své vytoužené destinace.


Fototapeta zároveň zútulňuje prostor Vašeho domova a dodává mu další rozměr. S Fototapeta budete mít pocit, že teleport byl již dávno vynalezen.

Věřím, že se inspirujete naší nabídkou a přenesete si do svého domova na památku kousek z Vašich letních dobrodružství.

Vaše Inga

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Kuchyně k sežrání

 

Zamýšlím se nadtím, že kuchyně je místo, kde se zdržujeme převážnou část dne. Dobře, možná v ní strávíme méně času než v posteli, v práci, či při sledování televize, ale tato místnost má v našem životě velmi významnou funkci. Je to místo, kde se mění naše představy na požitek. Kuchyně je takové domácí laboratoř, ve kterém můžeme experimentovat, snít a připravovat si pokrmy pro tělo i duši. Často se u stolu scházejí všichni členové rodiny, aby si spolu vychutnali vzácné chvíle. Tato místnost si právě proto zaslouží dýchat kouskem umění, originality, zda inspirace, která nás ještě více povzbudí při vaření, pečení, zavařování a mlsání.

 

 

 

Kávový nadhled

Pro fajnšmekry kofeinu a bohaté aroma a chuti. Pokud se kávou začíná každý váš den, tento HD obraz je stvořený pro atmosféru vaší kuchyně, či jídelny.
Navíc, s výraznou skořicovou aroma.

 

 

 

 

 

Zdravě a barevně


Každý ví, že v zelenině se nachází mnoho důležitých vitamínů a minerálů, se kterými náš organismus může vzkvétat.

Abyste při servírování nezapomněli na zeleninu, oživte si ní i stěnu vaší kuchyně. Zdravě a hravě do papkania vitamínů!

 

Koření životaInspirujte se orientální kuchyní, ve které najdete pestrobarevné koření a nesčetné množství aromat a chutí.


Koření je důležitou přísadou v kuchyni iv životě.

 

Pro mlsné jazýčkyNěco malé sladké k šálku kávy. Jen tak. Čokoládové boby, stejně jako káva, v sobě ukrývají množství blahodárných účinků.


Oslaďte si proto i vaši kuchyň.

 

V továrně na čokoláduPro všechny hospodyňky, které se rádi realizují v cukrářských světě. Čokoláda nepotřebuje žádný komentář, sní se sama.


Náš tip: zvolte si vícedílný obraz, při kterém motiv ještě více vynikne a prostor bude volněji dýchat.

 

A co dnes? Lečo.Kuchyň je místo pro inspiraci, experimentování a vytváření kontrastů chutná.


Pokud rádi vymýšlíte nové pokrmy, zejména ty z vegetariánské kuchyně, ručně malovaný set obrazů je pro vás to pravé paprikové.

 

Ovocný koutek
Svěží oranžová barva podporuje chuť k jídlu a dělá interiér útulnějším a svěžejším.


S pomeranči na stěně máte potěšení z krmení zaručenou. Tyto veselé kolečka vám pokaždé zpříjemní den.

 

Africká inspiracePokud toužíte vnést do vaší kuchyně doušek exotiky, máme pro vás ručně malovaný vícedílný obraz v zemitých tónech.


Nenápadně vyplní téměř každý prostor, proto je vhodný i jako dar. V naší nabídce najdete obrazy s různorodými motivy, nyní vám však přinášíme něco z etno kuchyně.

 

Obraz jako vínoKvalitní ručně malovaný obraz je jako dobré víno ... zraje pomalu v očích umělce a postupně dozrává na plátně.

Stejně se rodil i tento obraz, který podtrhuje mužskou sílu a je ideálním darem pro každého oslavence s vytříbeným vkusem pro umění.

 

 

Moderně na různé způsobyDalším nápadem, jak rozzářit vaši kuchyň, je nálepka na stěnu ze světa kávy...

Macchiato, latte, zda espresso... na jakou kávu máte chuť dnes?

 

Čas na kávuPokud zvažujete doplnit stěnu své kychyne o hodiny, sáhněte po kávovém opojení.


Hodiny jednoduše nalepíte na stěnu, přičemž jednotlivé díly můžete libovolně umístit.

Čajový dýchánek o 5tej

Pokud vám více voní čaj, než káva, uspořádejte si čajový dýchánek o 5tej.


Abyste nezapomněli postavit čajník s vodou, pomohou vám k tomu tyto krásné a originální nástěnné hodiny.

 

 

Meruňková


Kuchyň by měla, stejně jako všechny místnosti, dýchat životem.


Svěžest a útulnost vám přinesou například tyto krásné závěsy v meruňkové barvě, která je rozhodně k sežrání.

Veselým a tečkované i v kuchyni

Tečky jsou in, retro, i hudba budoucnosti. Jsou roztomilé, poutají pozornost a nikdy vás neomrzí.


Dopřejte si tyto puntíkovými závěsy v neutrálním odstínu, který navíc ladí s kávou, či čokoládovým zákuskem.

 

Vaše Inga


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Elisa Brown
Elisa Brown
07.05.2017 18:19
Evelyn Serrell
Evelyn Serrell
11.12.2016 08:57
Alisa
Alisa
25.10.2016 07:09
Alisa
Alisa
19.10.2016 00:35
Teresa
Teresa
21.09.2016 06:29
Teresa
Teresa
30.08.2016 08:43
Obrazy na balkon? Rozhodně ano.

 

Jak si vkusně, jednoduše a originální zařídit terasu, lodžii, zda otevřený balkon, je v těchto horkých dnech téma č. 1 v kruzích všech kreativců. Jde o prostor, kde si chceme vychutnat ranní kávu s prvními slunečními paprsky, jen tak se slunit a relaxovat s knihou v ruce, či připravit večerní posezení s rodinou a přáteli.


Tropické večery nás často inspirují i na grilovací párty, bez ohledu nato, zda bydlíte v domě, nebo domovem bytě.

V dnešním blogu vám nabízíme návod plný inspirací, aby i vaše terasa dýchala uměním. Doporučujeme dřevěný, paletový, nebo ratanový nábytek s několika polštáři pro pohodlí. Důležité je sladit prvky do harmonie barev, stylů a do tohoto plánu zahrnout i speciální dekorace určené na zkrášlení exteriérů - květiny a UV obrazy.


Rostliny dodají rozpáleného prostředí svěží dojem. S každým květináčem si na balkon přenesete kousek přírody, která chladí, harmonizuje a zútulňuje i prostory menší rozlohy.

Dalším netradičním doplňkem je obraz na stěnu terasy. Naším tipem jsou tzv. UV obrazy, které jsou svými vlastnostmi ideální balkonovou ozdobou.Jsou vyrobeny speciální technologií tisku, která odolává slunečním paprskům, a proto vám obraz nevybledne ani při vystavení na přímém slunci. Najdete je v mnoha moderních motivech, které jsou natažené na široký 4 cm rám, což na stěně vytváří působivý 3D efekt.

Vaše balkonová galerie

Odteď se můžete svými obrazy pyšnit zevnitř i navenek. Domácí galerii si nemusíte vytvářet pouze na stěnách obývacího pokoje, vyobrazte si ji na svém balkoně, kde mnohem více vyniknou i jednotlivé odstíny a umělecké tahy štětcem.

Vyhotovení UV obrazů jsou originální designy, které přeneseny na plátno připomínají reálnou malbu jakoby vytvořenou umělcovou rukou. Může zato speciální tisk na strukturované plátno, pomocí kterého každý obraz ožívá do nových rozměrů.

Další skvělou vlastností, která vás jistě potěší je jejich voděodolnost, ovšem nedoporučujeme obrazy věšet na místa, kde jsou vystaveny přímému promáčení od srážek.

Obecně však UV obrazystatočne odolávají všem neduhům povětrnostních podmínek a zvládnou vám přinášet radost během mnoha letních chvil.

Naši umělci se snaží přinést vám hodně různorodých motivů, které se používají k výrobě UV obrazů. Motivujeme se zejména přírodou, barvami charateristickými pro různá roční období, ale i trendovým retro designem. Nejvíc ze všeho však obliba pestré barvy, které vidět i na dálku.


Nezáleží na tom, v jakém stylu jste si vytvořili relaxační místo na vašem balkoně či terase, s našimi obrazy získá tento prostor vždy nový, poutavý rozměr. Dopřejte vašemu balkónu skutečně letní design, aby byly dny vaší dovolené ještě krásnější a veselejší.

 

Přeji Vám příjemné letní posezení s vašimi blízkými.


Vaše Inga

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Vyrobte si trendový nábytek z palet

Hledání alternativ při zařizování interiéru Vašeho domova je v současnosti velkým trendem. Obecně platí, že čím netradičnější surovinu na zhotovení nábytku, či dekorace použijete, tím originálnější bude výsledek Vašeho kreativního tvoření.Kromě pohodlí a radosti z ruční výroby budou Váš domov obdivovat i všechny návštěvy, které Vaše dílo uvidí na vlastní oči. Jistě jejich to inspiruje, podobně, jako oslovil nás trend výroby nábytku z dřevěných palet.

Dřevěné palety jsou materiálem, který je celkem snadno dostupný a také jeho cena se odvíjí v přijatelném čísle. Občas máme dokonce možnost každodenně "zakopávat" o dřevěné palety, a tak jejich namísto obcházení můžeme velmi prakticky využít k vytvorění novýho domova.
Nabízíme Vám různorodé tipy do interiéru i exteriéru, kde si s pomocí palet můžete poskládat netradiční druhy nábytku, z nichž Vám padne čelist.

Osvěžte si obývák

Pomocí palet můžete vyskládat police, konferenční stolek, zda skříňku pod televizor.


Praktickou radou je i namontování koleček, díky kterým se Vám bude snadněji uklízet, manipulovat a prostor místnosti získá nadýchaný efekt a větší prostor pro Váš odpočinek.

 

Výsledný tvar můžete přebarvit podle vlastních představ, nebo si vytvořit kontrastní kousek, který prosvětlí Váš obývací pokoj (jako na obrázku). Ideální jsou nato akrylové barvy s matným, lesklým, nebo metalickým efektem.


Palety se mohou i přelakovat voděodolným lakem, získají krásný hedvábný lesk. Určitě to oceníte, protože lépe odolají poškrábání a každému z nás se podařilo vylít sklenici s kávou, vodou, či vínem. Moderní je také vytvoření rukojetí z vintage efektu. Návod jak ho dosáhnout a množství kreativních produktů na dotvoření dřevěných palet nabízí bieladuha.cz.

Paletové kreace ani zdaleka nekončí u stolků; můžete se pustit do výroby nových sedaček, či křesel. S chutí do tvoření to zvládne každý začínající bytový designér, či laik.


Ne vždy je výhrou zbavit se staré sedací soupravy - nechte si matrace a umístěte je na základ vyrobený z dřevěných palet. Rohové sedačky, kanape, či menší křesla pro Váš relax, to vše může nyní získat nové rozměry.


Přes hotovou sedačku přehoďte deku, nebo přehoz s krásným designem, barevně ladící polštáře v různorodých motivech a nad ni umístěte moderní vícedílné obrazy a dekorace, s nimiž se prostor Vašeho domova rozzáří a omládne.

Z obývacího pokoje do jídelnyTipy na lehkou a finančně nenákladnou výrobu nábytku se kromě obývacího pokoje dají realizovat i v ostatních prostorách Vaší domácnosti. Zkuste si navrhnout nový jídelní stůl, pult, bar, komodu, zda židle a Vaše rodinné posezení se budou díky pohodlí ode dneška více násobit a prodlužovat do pozdních odpoledne a večerů.


Pokud máte rádi praktické zařízení jednoduché na údržbu, umístěte na stůl skleněnou plochu, kterou vyrovnáte mezery v paletách a pěkně na nich ukáže i prostírání.

Odpočívejte na posteli z paletPokud jste nenašli ložní rošty svých snů, zdály se Vám příliš drahé, nebo Vám nevyhovovala kvalita, zkuste se o svůj pohodový spánek postarat vlastníma rukama.


Navrhněte si libovolné rozměry postele, premaľujte je na svou oblíbenou barvu například použitím jemné dekorační akrylové barvy s křídovým sytým efektem. Teplo domova docílíte umístěním matrací, zda zdobením polštáři a ložními přehozy.

Pokud se zamýšlíte nad zařízením dětského pokoje Vašich ratolestí, palety mohou být tím správným řešením. Navíc, dají se využít i kreativní, kromě přemalován z nich můžete vytvářet i čelo postele, stoly, poličky, zda noční stolek, na který umístíte lampu. Moderní je i podsvícení nábytku pomocí barevné girlandy, která krásně osvětluje prostor přes otvory v paletách.


Výhodou této suroviny je, že si ji můžete zpracovat do požadovaných rozměrů v kterékoli místnosti Vašeho domova.

Letní posezení v zahraděBez ohledu nato, zda pěstujete ve velkém, nebo máte jen malou příruční zahrádku na terase balkonu, palety se Vám jistě sejdou. Využijte je jako podpůrnou zeď na táhlé rostliny, nebo jejich vyplňte květináči.


Úchvatně působí i sukulenty v prostorách mezi jednotlivými paletami, čímž si uděláte zelenou stěnu, při které se Vám bude příjemně odpočívat.

K pobytu na čerstvém vzduchu u šálku kávy je ideální lavička, nebo křeslo vyrobené z dřevěných palet. Vyrobte si takové menší posezení i na balkoně mezi květináči plnými barev a relaxujte s vyloženými nohama.
Pro větší pohodlí si nábytek ozdobte polštáři a útulné místečko pro načerpání sil je hotové.

Pokud máte děti a rádi byste jim poskytly větší prostor na hraní, nemusíte hned plánovat zahradní domek. Na terase, kde si vytvoříte dřevěný stůl můžete Vaše rodinné posezení zpříjemnit i nejmenším.


Svět dospělých nemusí být pro ně vždy zajímavý, proto pod stůl zavěste houpací síť, ve které po dlouhém dni rychle usne každý rošťák.


Úspěšná garden párty ve velkém stylu může vypuknout iu Vás s pomocí ručně vyrobeného zahradního nábytku. Párty, oslavy, či jen relax s knihou v ruce mezi slunečními paprsky - tohle všechno se dá vychutnat naplno, pohodlně a přesně podle Vašich představ. Inspirací pro Vás může být kromě zmíněných křesel a stolků i pult na přichystané dobroty, či dokonce přístřešek z palet, který si můžete zpestřit krásnými závěsy a záclonami vlajícími ve větru. Pěkná záclona může být navíc i spolehlivým ochráncem před nežádoucím hmyzem, který nás často odrazuje od večerních posezení s rodinou a přáteli v přírodě.


Prožijte pestré, stylové a kreativní léto.

 

Vaše Inga

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Zažijte letní vánek ve Vašem okně

vstupte do světa bytových doplňků<<<<

 


 

Léto u Vás doma


Léto plné krásných dnů, tepla, odpočinku a sluneční nálady provází každého z nás. Možná i vy patříte k těm, kteří svůj domov rádi zdobí a přizpůsobují aktuálnímu ročnímu období. V zimě si raději volíme tmavší a teplejší doplňky do interiéru našeho domu, či bytu, av létě naopak saháme po přírodních materiálech světlejších barev, sytých letních odstínech, či květovaných vzorech.


Stačí když si zvolíte pár doplňků a celý prostor nabude dokonalou letní atmosféru, ze které můžeme načerpat potřebné síly. Nejlepší je tento osvěžující nápad zrealizovat v místnostech, kde se zdržujeme největší část dne, tedy ložnice, obývací pokoj, kuchyň, zda vyletnená dětský pokoj pro naše ratolesti.
pastelová inspirace

 

V barvách slunce

Mezi nejoblíbenější letní odstíny převážně patří teplé barvy, které v sobě ukrývají energii a optimismus. Jde zejména o dekorace v odstínech žluté, oranžové, červené a světle zelené, i když je to neutrální barva. Mnohé módní domy se při navrhování designu textilií inspirují kontrastem těchto barev s chladnějšími odstíny, a to nejen proto, že léto je stejně plné protikladů, ale připomínají obrázky rozkvetlých zahrad, zda jasné oblohy.

Typickou chladnou a velmi dobře kombinovatelná barvou je modrá, nebo její trendové variace - mentolová, tyrkysová, tedy kombinace modré a zelené barvy. Oblíbené jsou však i jemné pastelové odstíny, kterými zdůrazníte lehkost. Vyberte si vanilkovou, levandulovou, starorůžovou, či jiné varianty hnědé. Pomocí doplňků v těchto barvách si sladíte domů a podtrhnete v něm typické znaky léta.

Dopřejte si klasiku

Nesmrtelnou klasikou, která bude vždy patřit k letu je však bílá barva. Představte si robustní kamenný dům uprostřed středozemí s velkými okny. Přes ně z dálky vítr vane do záclon a nadouvá je jako plachty lodě uprostřed mořského příboje. I takto může vypadat léto ve Vaší obýváku, či ložnici, proto jsme naši nabídku obohatili o bytové doplňky inspirované životem u moře.
Bílá barva v kombinaci se slunečními paprsky působí ještě více zářivě, čímž prosvětlí prostor Vašeho obývacího pokoje, jídelny, či jiné pokoje ještě více. V kombinaci s vhodnými odstíny dokonce navodí příjemný chladivý pocit během horkých dnů.

Záclony jemné jako vánek

Trendové jsou stejně i záclony a závěsy na způsob jemnejpavučiny, které jsou hebké na dotek a hladké na první pohled. Jde sice o doplňky s průhledným designem, ale právě tato vlastnost zaručuje nadýchaný a nepopsatelně lehký dojem z místnosti.


I to je způsob, jak vytvořit jemný doplněk do Vašeho domova, a zároveň zvýraznit letní příchuť těchto dnů. Závěsy Vám rovněž svou pestrobarevností vědí rozzářit domů, a zároveň ho uchránit od zbytečného přehřívání prostoru během veder. Inspirujte se moderními trendy v bydlení, rádi Vám pomůžeme vybrat to nejlepší z nabídky obraznastenu.sk.

 

Přeji hodně radosti z Vašeho slunečního, vyletneného domova.


Vaša Inga


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Bydlete kreativně se závěsy a záclonami

 

Čarování se záclonami a závěsyZáclony a závěsy už dávno nepatří jen na okno - jejich primárnadekoračná funkce je v dnešní době designérských vynálezů rozšířena o spoustu skvělých inovativních nápadů. Tyto tkaniny dokáží v interiéru vykouzlit příjemnou rodinnou a útulnou atmosféru.

Vědí to všichni kreativní lidé, jako vy, a zamysleli jsme se nadto i my, abychom spolu našli inspirativní řešení, jakými si můžeme zkrášlit domov. Tvůrčí náladu Vám jistě přinesou i záclony a závěsy z naší nabídky.

kompletní nabídku luxusních záclon a závěsů naleznete >>> zde <<<

 Luxusná záclona VLČÍ MAK poppy

luxusná záclona priesvitná marhuľové kruhy FIR/8-14B

Útulný interiérBytový textil vnáší teplo rodinného objetí a prostor tak působí měkčím dojmem. Určitě jste si všimli prázdnotu stěn, když se pouštíme do úklidu a zvěst záclony z garnýže kvůli praní. Místnost najednou vypadá, jako kdybychom se chystali odstěhovat. Pokud Vám tedy chybí skutečný pocit domova, doporučujeme vybrat si krásný závěs, nebo záclonu, které Vám splní chybějící bod kútulnosti.
Záclony a závěsy totiž podtrhují vyzařování místa, na kterém se všichni cítí skutečně doma.


 

Klasicky umísťujeme závěsy a záclony na okno, zejména kvůli soukromí, ochraně před silnými slunečními paprsky, či venkovním osvětlením, které nás může v noci rušit. V zimním období jsou závěsy skvělým pomocníkem proti úniku tepla av závislosti na tloušťce tkaniny, izolují zbytečný hluk vnějšího prostředí. Pomocí těchto skvělých ozdob do domácnosti si však můžete vytvořit mnohem více krásných a užitečných nápadů.


Zútulnění příliš rozsáhlého prostoru


Pokud řešíte otázku, jak opticky zmenšit příliš velkou halu, nebo jen prostě chcete dosáhnout příjemnou atmosféru při stolování v kuchyni spojené s jídelnou, využijte tento skvělý tip. Oddělte si tento prostor krásnými závěsy. V naší nabídce naleznete velkou rozmanitost materiálů, vzorů, barev a provedení.

one-room-apartment-250x250.jpg

bathroom-2.png

Romantika v koupelně


Zamávejte na rozloučenou klasickým koupelnovým závěsem, na řadu přicházejí originálnější ozdobené interiéry do koupelny.


Pomocí závěsů oddělíte toaletu od sprchové části, nebo je můžete umístit nad vanu a vykouzlit jedinečný vintage efekt.

Závěsy ve Vašem šatníku

Stále více designérů hledá alternativní řešení při tvorbě nábytku, které jsou praktické, a zároveň šetří náklady a prostor. Zkuste si svůj šatník obklopit závěsem místo dveří - je to romantické a shabby chic. Závěsy můžete kdykoliv vyprat a také zabráníte nechtěnému vrzání dvířek skříně ve chvíli, když se ostatní Dřímal teprve otáčejí na druhý bok.

ideas-for-closet-doors-curtain.jpg
target_SD229-2B_01.jpg

Pohádkové baldachýnySnad nejkrásnějším použitím závěsů a záclon je dekorace postele baldachýnem. Inspirace, která je známá již z historie, může Vaši postel proměnit na vlastní malé království.


Nadýchaná záclona umístěna v ložnici působí nejen útulně, ale v létě chrání i před otravnými komáry.

Záclonové Království v dětském pokoji


Pokud Vám to konstrukce postele neumožňuje, závěs si můžete vytvarovat i nad čelem postele a vykouzlit tak jedinečnou jemnou a stylovou dekoraci.

Ponořte se do fantazie a překvapte své ratolesti pohádkovým závojem nad postelí. Tomuto skvělému nápadu se určitě potěší i teenageři, stačí jen zvolit ty správné odstíny a každý pokoj dostane najednou úplně jiný, jakýsi radostnější náboj.einzelbett-jugendbett-bett-gstebett-kiefer-massiv.jpg

feminine-baldachin-bed.jpg

Netradiční obývák s orientálním nádechemJeště pro Vás máme jeden malý netradiční tip, kterým zaručeně překvapíte sebe, ale i každou návštěvu.

Umístěte si nad pohovku ve svém obýváku záclonu a vytvarujte ji tak, abyste dosáhli příjemný dojem, který bude dýchat špetkou exotiky, čistotou a maximálním pohodlím.

Chambray-and-White-Living-Room-Livingetc-Housetohome.jpg
sichtschutz-balkon-ideen-terrassengestaltung-entspannungsecke-baldachine.jpg

Vezměte je do zahrady
Právě probíhající letní dny v nás stále častěji vzbuzují chuť na posezení s přáteli, grilování, či jiné zahradní oslavy. Pokud máte krytou terasu, zkuste ji obklopit krásnými závěsy a Vaše chvíle se přemění na kousek středomořského temperamentu.

 


Spolu s nádhernou dekorací letní terasy - záclonami vlajícími ve větru si můžete vychutnat dlouhé letní dny ještě více.

 

Závěs na dveře


Pro dnešek se s Vámi rozloučíme nápadem, kterým prostě zakryjete nedostatky dveří, či dokonce přechod mezi dvěma místnostmi, kde dveře chybí.


Pokud si závěs umístíte nad vchodové dveře, zabráníte nechtěné návštěvě hmyzu. V případě, že je vchod do Vašeho království prosklený, vytvoříte si o něco více soukromí av zimě přispějete k řešení úniku tepla z interiéru.


Nebojte se experimentování - důležité je, abyste ve Vašem domově cítili příjemně i během těchto horkých dní. Přeji Vám hodně tvůrčí nálady. Neváhejte se s námi podělit s Vašimi oblíbenými inspiracemi na dekorování interiéru Vašeho domova. Přidejte je na náš Facebook - obraznastenu.cz.

Kent Door Curtain Natural.jpg

 

S pozdravom Vaše Inga

 NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Handmade bydlení s Bílou duhou

 

 

Ve světě moderního bydlení se stále častěji objevuje slovíčko handmade, které je spojeno s využíváním polotovarů, předěláváním původního nábytku a dekorací, ale hlavně vytvářením originálních kousků do Vašeho obývacího pokoje, ložnice, či dětského pokoje.

 

Ruční výroba šetří peníze, podporuje v lidech umělecké cítění a dává jim prostor vyplnit svůj volný čas oblíbenou tvůrčí činností, která jim přináší užitek. Pokud si vytvoříte kousek nábytku, či bytové dekorace, Váš domov se stává místem, které Vás vystihuje, naplňuje klidem a budete se v něm cítiťpríjemne. Bonusem navíc bude obdiv ze strany každého návštěvníka, co Vás ještě více přesvědčí o tom, že tvořit něco kreativní Vás opravdu baví.


množství originálních šablon najdete >>> zde <<<

 

 

Univerzální šablony na stěnu, nebo na nábytekVe spolupráci s e-shopem Bieladuha.sk jsme pro Vás připravili několik inspirací, se kterými se můžete pustit do vytvoření domova Vašich snů. Prvním nápadem je použití šablon a strukturovací pasty, pomocí kterých nanesete vzory a motivy buď na stěnu, nábytek, ale i na drobné užitkové předměty. V nabídce kromě šablon najdete i bohatý výběr akrylových barev a různorodých past na vytvoření metalických efektů, zda antických vzorů.

 

sortiment produktov na kreatívne tvorenie nájdete >>>tu<<<

 

Pusťte se do renovace nábytku!
Za bílou duhou se skrývá soustavné sledování aktuálních trendů v oblasti uměleckých a kreativních potřeb, tak nápadů na bydlení. Tvůrci se snaží nabídnout náhled do moderních technik tvoření. Před zařazením nových produktů na stránku se nejprve pouštějí do zkoušení a hodnocení na vlastní kůži, aby na Vaše dotazy ohledně výběru mohli odpovědět s osobní zkušeností. Další z tipů, které Vám doporučují je malování nábytku tak, abyste si vytvořili dokonale sladěný domů. K dispozici máte různorodé lazury určené speciálně na dřevěné povrchy, barvy určené na tvorbu předmětů ve stylu vintage a shabby chic, jakož i rozsáhlou nabídku povrchových laků, abyste se svého nového nábytku mohli těšit mnoho let.


produkty na malování různých povrchů najdete >>> zde <<<

 

Kouzlo domova se skrývá v detailech


Zařízení interiéru dotvářejí originální dekorace, které se postarají o správnou atmosféru Vašeho domova. Ať se rozhodnete dekorovat skleněný svícen, keramickou vázu, nebo polštář, na Bieladuha.sknájdete vždy bohatou nabídku materiálu na kreativní tvoření. Na výběr máte i široký sortiment barev vyráběných na různé druhy povrchů, takže fantazie je jen na Vás. Při jednotlivých produktech naleznete množství skvělých nápadů a inspirací, jak si vyrobit nádherné doplňky, či umělecká díla v pohodlí domova a těšit se z dokonale sladěného interiéru. Bieladuha.cz se snaží být vždy kreativní, inovativní a vnášet do světa originalitu a inspiraci pro Vaše sny.


Příjemné tvoření během letních dnů Vám přeje


Vaše Inga

 

 

 NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Představujeme Vám obraz, který odolává časoprostoru

 

Při zařizování našeho domova se snažíme doladit i detaily interiéru tak, abychom se v místnosti cítili příjemně a aby nám poskytovala prostor pro odpočinek i po náročnějších dnech. Nejoblíbenějším bytovým doplňkem, nebo spíše uměleckým dílem, které si do svého domova vybíráme je bez pochyb obraz na stěnu. Speciální požadavky se samozřejmě liší podle vkusu každého budoucího majitele obrazu, ale každý z nás by chtěl mít na stěně zavěšené originální a vkusné umělecké dílo, které nás bude vystihovat a dotvářet správnou atmosféru interiéru.Kvalitativní požadavky na bytové dekorace a obrazy se zvyknou lišit podle toho, do jaké místnosti obraz potřebujeme, např. je rozdíl vybrat si ručně malovaný obraz do obývacího pokoje, jídelny, či ložnice, nebo do dětského pokoje, či pracovny. Tým obraznastenu.sk Však přišel na způsob, jak vyhovět Vašim požadavkům, a zároveň přinést i cosi navíc - dlhotrvácnosť barev obrazů na zeď, které lety nevyblednou.
uv1746_obraz-na-stenu_uv-tlac.jpg

Co je to UV tisk?


Může zato speciální technika tisku, kterou jsme zavedli jako novinku v roce 2015. Tento profesionální systém zaručuje světelnou stabilitu barev, které při styku s přímým světlem odolávají blednutí. Digitální UV tisk je známá vysokou koncentrací pigmentů, které nanášíme na bavlněné plátno ve špičkové UV kvalitě. Naše obrazy jsou originálními motivy ručně malovaných uměleckých děl. Kvalita plátna dodává malbě skutečnou strukturu, která působí dojmem umělecky věrného originálu.Jak vypadá UV obraz?


Dopřejte si obraz vytvořený pomocí profesionální techniky digitálního tisku, která připomíná ruční malbu se strukturou malířského plátna. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu exkluzivních motivů, různých uměleckých stylů a farieb.Nanesením UV tisku na plátno se dosáhne nádherné umělecké dílo, které je kromě světelné ochrany i voděodolné a přiměřeně lesklé. Obraz je natažený na dřevěný blind rám s tloušťkou 4 cm, čímž po zavěšení vytvoříte moderní 3D efekt. Design a provedení obrazu se vyznačuje vysokou kvalitou a je ihned připravené na zavěšení.

uv1812_obraz-na-stenu_uv-tlac.jpg

uv1825_obraz-na-stenu_uv-tlac.jpg

Proč si vybrat UV obraz?


UV tisk je odolná vůči ultrafialovým paprskům, které působí na barevné pigmenty obrazů. Klasické umělecká díla, ať už ručně malované, nebo zpracované digitálním tiskem jsou známé nestálostí barev při vystavení slunečním paprskům. Odteď už nemusíte Váš obraz na stěně chránit zatažením žaluzií, zda závěsů ... vystavte jejich světu na odiv! UV tisk Vám zaručí krásné barvy a dokonalý vzhled i po dlouhodobém umístění obrazu v prosvětlené místnosti. Váš domov není muzeum - nebojte se do něj pustit světlo! Zasloužíte si kvalitní obraz na stěnu, na který se i po letech budete dívat s úsměvem.


S pozdravem Vaše Inga

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Japonské steny

Ve východní zemi plné jedinečných architektonických památek z minulosti i současnosti, najdete nádherné řešení v oblasti bydlení. Japonsko je jednou z asijských zemí, která vyniká v inspiracích bytových doplňků, z nichž rádi čerpají designéři po celém světě.Novinkou, kterou k nám přivál východní vítr, jsou japonské panelové stěny, ale možná jste se setkali také s názvem panelové záclony. Pokud Zbožňuje minimalistický styl a hledáte způsob, jak ve svém domově ušetřit prostor, doporučujeme Vám právě japonské panelové stěny. Vystavují se v různých designech, způsobech zavěšení i barevných odstínech, takže kromě krásného a moderního bytového doplňku získáte vhodným výběrem i optické rozšíření prostoru interiéru Vašeho domova.

 

V jednoduchosti je krása


Japonské příbytky jsou plné jednoduchých tvarů, které prostoru dávají pocit svobodného nádechu. Interiéry se podobají na místa, která jsou stvořené k relaxaci. Charakterizuje je dokonalá harmonie tvarů, kterou si můžete vytvořit ve svých domovech nyní i vy.

Japonské stěny jsou zpravidla tvarované do obdélníků, na spodku kterých je vytvořen panel pro vložení tyče, která slouží jako závaží. Tím se po zavěšení látka krásně narovná a vy se můžete kochat pohledem na jedinečný vzor. Panelové záclony se vyrábějí v jednobarevných, ale i ornamentálních provedeních, které jsou i v nabídce stránky obraznastenu.cz.

157.jpg
nájdete >>>>tu<<<<

Příjemný materiálJaponské stěny nabízíme v různých odstínech, které přinášejí i rozličnou intenzitu světelné propustnosti, dle Vašich vlastních představ. Se zkušeností doporučujeme tmavší odstíny využít i na předělení interiéru, díky kterému zajistíte vytvoreniesúkromného koutku, opticky předělů příliš velký prostor, atd.

 


Panelové stěny jsou příjemné na dotek i pohled, vyrábějí se ze směsi polyesteru a bavlny. Materiál umožňujebezproblémové praní, stačí jen vybrat závaží, po vyprání ho opět vložit na místo a napnuté nechat volně uschnout.

japonske-steny_04.jpg
japonskie_shtory.jpg

Jednoduchá manipulácia

 

Některé japonské stěny jsou určeny pro speciální systém kolejniček, na které se umístit. Naše panelové záclony jsou však univerzální. Na vrchu najdete textilní pásek, který posiluje tkaninu a umožňuje jejich zavěsit pomocí háčků na libovolnou garnýž, po které se bude snadno posouvat.

 

Doporučujeme umístění několika japonských stěn pod sebe, abyste jimi mohli pokryťcelé okno.
Další možností je využití panelových záclon v interiéru na vytvoření předělení místností. Zde se také doporučují garnýže, nebo jakékoliv jednoduché kolejničky.

Předěl prostoru


Významná funkce, kterou mají japonské stěny na rozdíl od klasických závěsů, je rozdělení potřebného prostoru Vašeho interiéru. Ať už chcete oddělit kuchyň od jídelního stolu, nebo vytvořit soukromí při posezení v obýváku, či koupelně, panelové stěny jsou skvělým řešením, zvláště při problému šetření prostoru v bytech. Na druhé straně, japonské záclony lze použít i při zútulnění příliš velkého prostoru, který působí prázdno.

 

Vhodně zvolený design a barevnost panelové záclony přináší do Vašeho interiéru neopakovatelný závan jedoduchosti a trendovosti. Moudrost, kterou Japonci znají už staletí je nyní dostupná i pro Váš domov.
Přejeme hodně kreativních nápadů pro Vaše bydlení.


S pozdravem Vaše Inga

 

 

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Oboustranný přehoz: dvojnásobná radost pro Vaši postel

Výběr bytových doplňků podléhá kromě osobního vkusu budoucího majitele iv nejnovějším trendům v oblasti designérských inovací bydlení. Často si volíme mezi dekorativní a užitečnou funkcí, i když je těžké najít doplněk do naší domácnosti, který by plnil několik požadavků současně. Mnohé produkty, jako např. ložní přehozy, polštáře, záclony či závěsy, jsou určeny spíše na ozdobení Vašeho domova. Při jejich výběru se snažíme o sladění s interiérem pokoje, necháváme se unášet vizuálními podněty a praktičnost použití je pro nás druhořadá. V konečném důsledku si koupíme krásnou ložní přikrývku, která barevně doplňuje zařízení ložnice, ale po čase nás může omrzet její barevný odstín, kvalita materiálu a jeho symbióza s naší pokožkou.


Rozličné ložní přehozy si vybíráme v létě a jiné zase během chladných dnů. Nejlepším řešením je však sáhnout po takové přikrývce, která splní všechny tyto požadavky, a navíc nám poskytne i pohled navkusne zařízený interiér, ve kterém se budeme cítit skutečně doma. Jednou z možností, která lahodí každému náročnějšímu zákazníkovi je oboustranný přehoz na postel. V naší nabídce je najdete v různých barevných kombinacích a vzorech, nejprve si však pojďme představit jejich užitečné vlastnosti:

Doplněk na postel 2 v 1


Každý oboustranný přehoz má skvělou výhodu v tom, že na každé ze dvou stran se ukrývá jiný barevný odstín. V našem e-shopu jsme sáhli po hnědo-krémovém, tyrkysově-černém, zda oblíbeném námořnickém červeno-modrém designu. Ať už máte interiér sladěn do jedné z těchto barev, nebo se rádi hrajete s kontrasty, oboustranný přehoz Vás potěší příjemnou změnou pokaždé, co ho obrátíte na opačnou stranu. Takto bude Vaše postel oblečená vždy do nové přikrývky.

Skvělé složení

Oboustranné přehozy pocházejí z Portugalska - subtropické země, ve které je převážnou část roku teplé letní počasí. A právě proto se rozhodli vyrábět ložní přehozy z příjemného materiálu s vysokým podílem bavlny, aby byl užitečný iv horkých dnech a poskytoval Vám maximální komfort ve spojení s pokožkou.


Univerzální odstíny
Máme rádi užitečnost, a proto jsme pro Vás vybrali oboustranné přehozy v různých barevných kombinacích, které se řídí současným trendům v bydlení. Volili jsme je i podle tzv. univerzálních odstínů, které skvěle ladí s interiérem Vaší ložnice. Jde zejména o odstíny hnědé, karamelové, krémové, či šedé barvy.

 

Kvalita a trvanlivost
Jak vyplývá z materiálového složení (80% bavlna, 20% polyester), oboustranné ložní přehozy jsou vyrobeny z kvalitního hrubšího materiálu, který zajistí barvostálost a měkkost po každém praní. Z Vašeho oboustranného přehozu se tak můžete těšit na dlouhou dobu.Království luxusu
Vedle rozšířeném portfoliu výhod si spolu s oboustranným přehozem vybíráte v neposlední řadě i krásný bytový doplněk, který Vaši postel promění na království luxusu. Praktičnost a jedinečný design jsou šikovnou dvojicí, která bude vyhovovat Vašim požadavkům a přinášet spokojenost na velmi dlouhé období.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S pozdravem Vaše Inga

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Maková inspirace: Váš trendový domov

Červená barva se stala současným trendem v oblasti bydlení a bytových doplňků. Zamýšleli jsme se nad tím, proč si rádi vybíráme syté odstíny a jak to souvisí s naší osobní charakteristikou. Obecně se doplněk v červené barvě považuje za znak vybraného vkusu a dynamiky.


Proč vlčí mák?

Vlčí mák je rostlina typická pro naše klima a charakterizuje léto. V období kvetení se všechny louky mění na záplavu červeně, která poutá pohledy na velké vzdálenosti. Právě to je důvod, kvůli kterému se mák stává inspirací pro mnohé designéry. Vlčí mák je trendem nejen v oblečení a doplňcích, ale s oblibou se využívá i v designu interiéru bytů a domů. Moderní bytové doplňky se v poslední době stávají z hlediska barevnosti sytějšími a výraznějšími, ale přesto si zachovávají jednoduchou linii. Přesně tomuto popisu odpovídá i vlčí mák - má výraznou červenou barvu a jeho lupeny se nenápadně a ladně vlní ve větru. V kombinaci hladkých tvarů s vlčím mákem se zdůrazňuje jeho ornamentální síla.

Vyberte si obraz na stěnu s motivem máku

Dalším trendem jejednofarebnosť as ní spojený výběr barev, které podléhají trendům ve všech oblastech průmyslu - od módy, přes technologii a architekturu až po produkty běžné denní spotřeby. Vlčí mák je speciálně oblíbeným symbolem, který se dostal do designu bytových doplňků - jako obraz na stěnu, fototapeta, nálepka na zeď, záclona, závěs, přehoz na postel, povlak, či polštář.

Červená - barva roku 2015


Sytá vínová je barvou roku 2015, a proto je letošní trend vlčích máků ještě více ovlivněn tímto oficiálním výběrem z palety odstínů. Pokud si zvolíme červený doplněk, většinou již v interiéru k němu sladíme doplňky kontrastních, méně výrazných barev. I proto obraz na stěnu s motivem máků může dokonale podtrhnout atmosféru Vašeho domova.

Slaďte se dočervena


Dalším faktem, který ozřejmuje, proč si rádi volíme doplňky výrazných barev (např. Červené) je pocit tepla, který červená barva evokuje. Každý má rád stylové bytové doplňky, které poutají pozornost a harmonizují náš interiér. Červená barva je prakticky univerzální k vyzvednutí každé barvy, kterou obvykle máme ve svém obýváku. Jako příklad uvedeme luxusní záclonu s vlčím mákem z naší nabídky.

Pokud máte bílé, šedé, pískové, či jiné neutrální zbarvené stěny, tato záclona k nim bude skvěle ladit. Navíc, mnozí z nás volí i barvu nábytku dohněda, bílá, černá, či krémová, takže záclona s červeným vlčím mákem tyto barvy pěkně podtrhne a vytvoří Vám domů, ve kterém se budete cítit příjemně a stylově.


S pozdravem Vaše Inga


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Vánoční dárky, které nikoho nepotěší? Takhle to změníte!

08.12.2023

Co koupit ženě/muži/dětem na Vánoce? Velmi častá otázka a častokrát to skončí zbytečnostmi, které možná...

Emoce na Stěnách. Jak Barvy a Obrazy Ovlivňují Náladu?

05.10.2023

Objevte tajemství psychologie barev a rozlušte otázku, jak vám správné odstíny a obrazy na stěnách mohou...

Jak oživit obývací pokoj zelenou sedačkou: 5 designérských tipů

13.09.2023

Jak přizpůsobit obývací pokoj zelené sedačce? Našli jsme inspiraci u předních světových designérských...

Jak udělat obývací pokoj světlejší: 10 tipů od odborníka na design

21.08.2023

Získat více světla do obývacího pokoje je jednodušší, než si myslíte. Zkuste tyto osvědčené rady od odborníka...


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YjRiZjM0
Oblíbené produkty
Celkem: 0
Vše do košíku