Středomořský styl bydlení


novinka
novinka


 

naše cena 102 Kč

novinka


 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kčnovinka
novinka
běžná cena 1 099 Kč

naše cena 849 Kč

novinka
akce


novinka


novinka


běžná cena 1 349 Kč

naše cena 1 349 Kč

novinka
akce
Dotyk léta se středomořským stylem s obrazy na plátně

Teplý letní vánek, slaná chuť moře na jazyku, uvolněnost a relax. Středomořský styl je spojením rysů několika národů z oblasti Středozemního moře. Spojuje je několik znaků - tyrkysové moře, zemité odstíny, slunečné dny a zářivé květiny. Toto všechno vás v sekundě přenese na písečnou pláž. Je to barevný a příjemný designový styl, který přinese teplý dotyk Středozemního moře i do těch nejsevernějších příbytků. Dopřejte si atmosféru dovolenkových destinací i u vás doma. Pomohou vám k tomu naše obrazy ve středomořském stylu.

Středomořské styly mají více odstínů

Nejznámějšími zeměmi Středomoří s vlastním specifickým designem interiéru jsou Řecko, Itálie a Španělsko. Každá země používá specifické barvy, tkaniny, textury a materiály ovlivněny jejich kulturou. Všechny obvykle zůstávají věrné začlenění vnějšího prostředí, rustikálnímu nábytku, podlahám z tvrdého dřeva nebo kamene a texturovaným stěnám.

Řecký středomořský styl se vyznačuje vzdušnými bílými prostorami, modrými akcenty, ozdobnými sloupy a oblouky, řeckými motivy a vzory v texturách a tkaninách. Italský styl je specifický zejména teplými zemitými barvami jako jsou oranžová, hnědá, tmavá červená a výrazná žlutá. Využívané jsou v tomto designu kovové detaily a výrazné ornamenty. Ozdobný nábytek doplňují tmavé podlahy. Středomořský španělský styl využívá marocký nábytek, zářivé barvy a mozaikové detaily z barevných kamenů. Stěny jsou tmavě-fialové nebo modré.

Naše obrazy na plátně ve středomořském stylu

Přivolejte romantiku a hojnost pachů, chutí a barev na jižním pobřeží Evropy naším obrazem na plátně se středomořskou atmosférou. Odstíny tyrkysové mísící se s teplými zemitými tóny hnědé, žluté a červené jsou přesně to, co potřebujete. Pociťte vánek moře na vlastní kůži a rozveselte svůj obývací pokoj, ložnici či kancelář letními barvami. Obrazy ve středomořském stylu z naší nabídky vám k tomu pomohou.

 

MjA1NzM