S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Skandinávský styl bydlenínaše cena 799 Kč

novinka


 

naše cena 1 019 Kč

novinka
sleva


 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kčnovinka
sleva
novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka


 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kč 

naše cena 299 Kč

novinka
sleva


novinka
sleva


novinka


Skandinávské obrazy přinesou do vašeho domova štěstí

Skandinávský styl se nejlépe popisuje jako moderní, praktický a nekomplikovaný. Interiéry Skandinávie, inspirované sněhem, horami a fjordy, jsou čisté, světlé a podnětné. Tento nadčasový styl interiéru krásně funguje v obytných prostorech, ložnicích a koupelnách, ale i v kancelářích. Všude tam se perfektně hodí i naše obrazy na plátně v tomto ryzím a vzdušném kreativním designu.

Co nesmí chybět ve skandinávském interiéru?

Všichni milujeme vzhled "Scandal". Je pro nás o udržování jednoduchosti a investování do kvality. Zamyslete se nad útulností, čistými liniemi a množstvím textur. Je čas přijmout dánský koncept "hygge". Útulnost, elegance, geometrické tvary, čisté světlé barvy, vlněné, textilní a kožešinové vrstvy na skle nebo dřevě. Pokud dostanete toto všechno do vašeho domova, máte vyhráno.

Tento styl, který si v 50-tých letech 20. století oblíbili tři skandinávské země: Dánsko, Norsko a Švédsko, zdůrazňuje minimalistický estetický vzhled, čistou paletu barev (možná s občasným barevným akcentem) a především funkčnost. Jednoduché grafické tvary se silnou formou by měly dominovat v doplňcích i obrazech. Obklopte se nespočetným množstvím textur a čistých, rafinovaných linií.

Skandinávské motivy jsou typické velkým prostorem, menším počtem příslušenství, přirozeným prouděním světla a minimálním množstvím nábytku, který slouží určitému účelu. Designéři také doporučují, abyste používali hravé akcenty, organické materiály a jemné obrysy. Lidé, žijící v těchto zemích jsou považováni za nejšťastnějších lidí na světě. Proč je to tak? Samozřejmě, je tu skandinávská vyrovnanost, vzdělání, čisté prostředí, příroda a bezpečnost. Pro tyto lidi je domov opravdu speciální místo. Proto se ik jeho designu staví speciálně.

Naše obrazy na plátně v skandinávském stylu

Chcete, aby byl i váš domov speciálním místem? Vsaďte na čistý a vyrovnaný skandinávský styl bydlení. Naše obrazy na plátně z této kategorie vám zaručeně přinesou do interiéru nádech ryzího stylu, vůni skandinávské přírody a uklidňující škálu světlých odstínů. Neváhejte a vyberte si do vaší ložnice, obývacího pokoje či kanceláře obraz z naší široké a neodolatelné nabídky.

 

OGNhYmF