S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

» VII. Výměna zboží do 30 dnů
VII. Výměna zboží do 30 dnů

 

1. V případě, že kupujícímu nevyhovuje zakoupený produkt, má kupující možnost vyměnit si zakoupený produkt za jiný. Poštovné při odeslání produktu prodávajícímu hradí kupující. Poštovné při odeslání nového produktu kupujícímu hradí prodávající jen při první výměně.

2. Výměna zboží musí být provedeno písemnou formou a to prostřednictvím online formuláře pro zpracování vráceného zboží, který najdete > ZDE <

3. Po zpracování formuláře pro zpracování vráceného zboží prodávající kontaktuje kupujícího o termínu doručení nového zboží.


4. V případě pokud je cena nového zboží vyšší, než cena původního zboží, je kupující povinen rozdíl uhradit na bankovní účet prodávajícího před uskutečněním výměny.

5. Pokud původní zboží kupující odešle dříve než si ho nechá vyzvednout prodávající prostřednictvím kurýrní služby, poštovné náklady při vrácení prodávající nehradí.

Přepravní náklady při výměně produktu na adresu prodávajícího nese kupující včetně odeslání nového zboží. Pokud však hodnota zboží přesahuje výšku minimálně 1360Kč tuto výměnu hradí společnost, tedy prodávající.

* Vyskytl se problém s objednávkou? Nebojte se, můžete ji tak odeslat na adresu ARTMIE, spol. s r. o., Pčolinská 625, 069 01 Snina nebo to dokážete vyřešit i v rámci vaší země. Případně reklamace posílejte na - 123 Kuriér Depo Brno, Saidova 19/9, 620 00 Brno - Tuřany - v tomto případě výhradně společností 123 Kuriér.

ZDY4Zjk