Moderní bydlení / Zelená harmonie
 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kčběžná cena 729 Kč

naše cena 519 Kčnovinka


novinka


běžná cena 699 Kč

naše cena 499 Kč

novinka
 

naše cena 1 799 Kč

novinka


 

naše cena 139 Kč 

naše cena 269 KčZelená - barva životní energie

Zelená je složena barva, vzniká dokonalým spojením energické žluté a klidné modré. Barva života je symbolem obnovy, přírody a energie, je spojována s významem růstu, harmonie, naděje, svěžesti, plodnosti a znovuzrození. Tato barva přírody se také spojuje s penězi a financemi. Pomáhá zmírňovat úzkost, depresi a nervozitu. Zelená je barva, která se vyskytuje v našem okolí nejvíce, přesto její nikdy není dost. Poříď si proto jeden z našich zelených obrazů i do svého interiéru!

Zelená v historii a kultuře

První nekvalitní zelené barvivo bylo vyrobeno z listů břízy. Ve starověkém Řecku byly barva přírody a barva oblohy někdy považovány za stejnou barvu a popisovalo jejich jedno slovo. Po objevení syntetických barviv se barva života houfně využívala v umění i v módě. V 80. letech minulého století se stala politickým symbolem stran, které odmítaly klasický socialismus.

Fang Shui a zelená

Zelená je ve Feng Shui vyjádřením prvku dřeva. Přináší léčivé vibrace Feng Shui od Matky přírody. Aby byl její vliv na člověka účinný, měly by se v prostoru nacházet alespoň 3 odstíny barvy života. S tím vám hravě pomohou například naše výživné zelené obrazy na plátně. Obraz s vyrovnanou zelenou energií je vhodným doplňkem do dětského pokoje, obývacího pokoje, ale i do kanceláře. Uklidňuje, přináší duševní zdraví, růst, čistí myšlenky a pomáhá soustředit se. Naopak příliš málo barvy přírody může způsobit pocity napětí a strachu.

Naše zelené obrazy na plátně

Pokud chceš do prostoru přivést pozitivní výživnou energii přírody, není nic jednoduššího! Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky. Zelený obraz na plátně může být výrazným léčivým prvkem i ve vaší pokoji. Buďte klidní a vyrovnaní s obrazem v odstínech lesa, trávy a přírody v obýváku či kanceláři. V čisté mysli jsou jen skvělé myšlenky!

 

ZTBhN