» VI. Vrácení zboží do 30 dnů
VI. Vrácení zboží do 30 dnů

 

1. Kupující má možnost bez uvedení důvodu vrátit zakoupené zboží do 30 dnů ode dne převzetí zboží. Vrácení zboží musí být provedeno písemnou formou, a to prostřednictvím online formuláře pro zpracování vráceného zboží, který najdete > ZDE <

2. Zboží je třeba odeslat na adresu prodávajícího ve lhůtě 30 dnů na náklady a odpovědnost kupujícího. Přepravní náklady na vrácení produktu nese kupující.

3. Produkt nesmí být poškozen, používán, musí být v původním obalu a spolu s produktem musí kupující předat veškeré dokumenty týkající se předmětného produktu (záruční list, doklad o nabytí a pod.), Které obdržel při jeho koupi.

4. Produkt se nevrací na dobírku. Takto zaslaný produkt se nepřijímá a vrací zpět.

5. Při dodržení výše uvedených povinností kupujícího, prodávající převezme zboží zpět a do 15 dnů ode dne odstoupení smlouvy cenu zaplacenou za produkt nebo zálohu, který kupující uhradil za produkt vrátí kupujícímu spát bankovním převodem na bankovní účet kupujícího.

6. Kupující nemůže zboží vrátit zejména v případě, jde-li o zboží, které bylo zhotoven podle osobitých požadavků kupujícího nebo produktu určeného speciálně pro jednoho kupujícího, nebo produktu, který vzhledem k jeho vlastnosti nelze vrátit.

* Případné reklamace posílejte na adresu - Pčolinská 625, 06901 Snina, Slovenská republika

MDI4MD