Romantický styl bydlení


novinka
Super sleva


novinka
Super sleva


Super sleva


 

naše cena 459 Kč 

naše cena 459 Kč

novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


Sladká a smyslná romantika i u vás doma

Romantický styl nemusí být nezbytně synonymum pro naivní, sladký a ženský. Je to tradiční, ale ne přehnaný vzhled interiéru. Okouzlí všech pět smyslů pomocí hedvábí, saténu, květinových vzorů, jemných barevných palet a uměleckých nebo historických kusů nábytku. Pokud jste připraveni vnést do svého domova lásku, neváhejte si vybrat obrazy na plátně z této kategorie.

Jaký je romantický styl bydlení?

Romantika znamená nastavit náladu v ložnici filtrací světla přes průzračné záclony, pomocí měkkých polštářů a umístěním voňavých květinových aranžmá tam, kde mohou nejlépe lechtat vaše smysly. V takovém domově se téměř vždy nacházejí dva prvky: tlumené nebo pastelové barevná schémata a květinové vzory. Lze je najít na nábytku, polštářích, podestýlce, oknech, kobercích a dokonce i na stěnách. Tento styl interiéru oslovuje všechny smysly. Jemné, smyslné textury, luxusní a lákavé látky, příjemné vůně, uklidňující zvuky a nádherné obrazy jsou součástí atmosféry.

I když se romantický styl často používá s tradičnějšími dekoracemi, může dobře fungovat i v moderních pokojích. Typicky se to dosahuje akcenty, jako jsou zrcadla, lampy, stříbrná váza, křišťálové lustry nebo stylové obrazy či jiné drobnosti. I když je tento design interiéru nepopiratelně ženský, nemusí zcela vylučovat mužské akcenty. Začleňte tradičně mužské prvky do svého designu - například pruhované textilie, stylové židle a doplňků z tmavého dřeva. Můžete si tak vytvořit pokoj, který osloví obě pohlaví.

Naše obrazy na plátně v romantickém stylu

Pastelové barvy, zamilované motivy, teplý pocit domova, originální a kvalitní provedení. To vše symbolizují naše romantické obrazy na stěnu. V této kategorii si vybere svůj doplněk do sladké ložnice, obýváku či dětského pokoje opravdu každý. Vylaďte svůj dokonalý design interiéru pomocí našich obrazů na plátně.

ZTkxM