S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Romantický styl bydlení
 

naše cena 3 070 Kč

novinka
sleva


novinka
sleva


 

naše cena 1 919 Kč

sleva
 

naše cena 519 Kč 

naše cena 519 Kč 

naše cena 299 Kč 

naše cena 459 Kč

novinka


 

naše cena 459 Kč

novinka


novinka
sleva

Sladká a smyslná romantika i u vás doma

Romantický styl nemusí být nezbytně synonymum pro naivní, sladký a ženský. Je to tradiční, ale ne přehnaný vzhled interiéru. Okouzlí všech pět smyslů pomocí hedvábí, saténu, květinových vzorů, jemných barevných palet a uměleckých nebo historických kusů nábytku. Pokud jste připraveni vnést do svého domova lásku, neváhejte si vybrat obrazy na plátně z této kategorie.

Jaký je romantický styl bydlení?

Romantika znamená nastavit náladu v ložnici filtrací světla přes průzračné záclony, pomocí měkkých polštářů a umístěním voňavých květinových aranžmá tam, kde mohou nejlépe lechtat vaše smysly. V takovém domově se téměř vždy nacházejí dva prvky: tlumené nebo pastelové barevná schémata a květinové vzory. Lze je najít na nábytku, polštářích, podestýlce, oknech, kobercích a dokonce i na stěnách. Tento styl interiéru oslovuje všechny smysly. Jemné, smyslné textury, luxusní a lákavé látky, příjemné vůně, uklidňující zvuky a nádherné obrazy jsou součástí atmosféry.

I když se romantický styl často používá s tradičnějšími dekoracemi, může dobře fungovat i v moderních pokojích. Typicky se to dosahuje akcenty, jako jsou zrcadla, lampy, stříbrná váza, křišťálové lustry nebo stylové obrazy či jiné drobnosti. I když je tento design interiéru nepopiratelně ženský, nemusí zcela vylučovat mužské akcenty. Začleňte tradičně mužské prvky do svého designu - například pruhované textilie, stylové židle a doplňků z tmavého dřeva. Můžete si tak vytvořit pokoj, který osloví obě pohlaví.

Naše obrazy na plátně v romantickém stylu

Pastelové barvy, zamilované motivy, teplý pocit domova, originální a kvalitní provedení. To vše symbolizují naše romantické obrazy na stěnu. V této kategorii si vybere svůj doplněk do sladké ložnice, obýváku či dětského pokoje opravdu každý. Vylaďte svůj dokonalý design interiéru pomocí našich obrazů na plátně.

NDVkMGQx