Industriální styl bydlení


Super sleva
 

naše cena 649 Kč 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kčběžná cena 809 Kč

naše cena 539 Kč 

naše cena 749 Kč

novinka


 

naše cena 749 Kč

novinka


 

naše cena 649 Kč

novinka


novinka


novinka


Surový, moderní a fascinující - Takový je industriální styl bydlení

Industriální styl bydlení se označuje také jako průmyslový či surový. Vyznačuje se nedokončeným vzhledem, neutrální přírodní paletou barev, velkým vzdušným prostorem a dřevěnými, kovovými či betonovými detaily. Záměrem je dosáhnout chladný a rafinovaný design s moderními prvky. Mnoho designérů používá v industriálních prostorách výbojkové světla a abstraktní obrazy v odstínech průmyslového stylu s barevným akcentem.

Jak vlastně vznikl industriální styl?

Průmyslový styl se stal populárním v 90. letech 20. století, protože mnohá města v severní Americe začali s rekonstrukcí a přeměnou starých výrobních zařízení a skladů na byty a bytové budovy s více jednotkami. Místo toho, aby zakrývaly nebo odstraňovali všechny zbytky původního prostoru, jako jsou cihlové zdi, odkryté potrubí a elektrické dráty, zakomponovali je do nového designu. Návrháři vytvořili velké, otevřené jednotky, kterým ponechali staré podlahy, stěny a většinu potrubí, rozvodů a trámů. Takto vznikl průmyslový design domácnosti.

Vneste průmyslový design i do vaší domácnosti

Industriální nádech se dá skvěle vnést například do podkrovních místností, ale s trochou šikovnosti můžete přinést závan surovosti do jakéhokoli prostoru. Vyberte si neutrální paletu barev, zaměřte se na moderní, stylové doplňky ze dřeva a kovu. Odhalte kousek cihel na zdi. Pokud takovou možnost nemáte, zkuste vsadit na tapety. Nechte vyznít prostor, raději použijte méně nábytku, který bude opravdu funkční. Zkombinujte kovovou postel a dřevěné skříně. Dopřejte si stylový obraz z naší nabídky, který tento celkový dekor vyšperkuje. Zvolte průmyslové osvětlení, zkombinujte starožitné s moderním. Fantazii se meze nekladou ...

Naše obrazy na plátně se skvěle hodí do průmyslového stylu

Pokud chcete, aby se váš domov nesl v industriálním stylu, dejte si záležet na výběru doplňků. Díky obrazům z této kategorie můžete přinést do svého průmyslového domova něco originálního. Váš interiér se stane jedinečným. Obraz na plátně přinese do vašeho obývacího pokoje, kuchyně či kanceláře chtěný barevný akcent a dodá prostoru duši.

ZjYzMjh