Industriální styl bydlení
novinka


novinka


novinka
Surový, moderní a fascinující - Takový je industriální styl bydlení

Industriální styl bydlení se označuje také jako průmyslový či surový. Vyznačuje se nedokončeným vzhledem, neutrální přírodní paletou barev, velkým vzdušným prostorem a dřevěnými, kovovými či betonovými detaily. Záměrem je dosáhnout chladný a rafinovaný design s moderními prvky. Mnoho designérů používá v industriálních prostorách výbojkové světla a abstraktní obrazy v odstínech průmyslového stylu s barevným akcentem.

Jak vlastně vznikl industriální styl?

Průmyslový styl se stal populárním v 90. letech 20. století, protože mnohá města v severní Americe začali s rekonstrukcí a přeměnou starých výrobních zařízení a skladů na byty a bytové budovy s více jednotkami. Místo toho, aby zakrývaly nebo odstraňovali všechny zbytky původního prostoru, jako jsou cihlové zdi, odkryté potrubí a elektrické dráty, zakomponovali je do nového designu. Návrháři vytvořili velké, otevřené jednotky, kterým ponechali staré podlahy, stěny a většinu potrubí, rozvodů a trámů. Takto vznikl průmyslový design domácnosti.

Vneste průmyslový design i do vaší domácnosti

Industriální nádech se dá skvěle vnést například do podkrovních místností, ale s trochou šikovnosti můžete přinést závan surovosti do jakéhokoli prostoru. Vyberte si neutrální paletu barev, zaměřte se na moderní, stylové doplňky ze dřeva a kovu. Odhalte kousek cihel na zdi. Pokud takovou možnost nemáte, zkuste vsadit na tapety. Nechte vyznít prostor, raději použijte méně nábytku, který bude opravdu funkční. Zkombinujte kovovou postel a dřevěné skříně. Dopřejte si stylový obraz z naší nabídky, který tento celkový dekor vyšperkuje. Zvolte průmyslové osvětlení, zkombinujte starožitné s moderním. Fantazii se meze nekladou ...

Naše obrazy na plátně se skvěle hodí do průmyslového stylu

Pokud chcete, aby se váš domov nesl v industriálním stylu, dejte si záležet na výběru doplňků. Díky obrazům z této kategorie můžete přinést do svého průmyslového domova něco originálního. Váš interiér se stane jedinečným. Obraz na plátně přinese do vašeho obývacího pokoje, kuchyně či kanceláře chtěný barevný akcent a dodá prostoru duši.

MDVmMTkz