Hnědé obrazy a dekorace

 
novinka


novinka
novinka


novinka


 

naše cena 199 Kč

novinka
novinka


Výživná hnědá plná elegance

Hnědá barva je barva složená. Konkrétně ji tvoří všechny základní barvy - červená, žlutá a modrá. Také se dá dosáhnout přidáním černé do oranžové. Podle průzkumů je hnědá nejméně oblíbená barva, možná proto, že se nachází všude kolem - v přírodě, v pigmentaci lidských vlasů, pokožky či očí. I když se barva kávy občas považuje za nudnou a neutrální, má v sobě určitý náboj elegance, stability a tepla, který můžeš do svého domova přinést díky naším obrazům.

Hnědá barva v historii a kultuře

Tato barva se používá v umění už od pravěku. Nejvíce využívaná však byla v 17. a 18. století, kdy Rembrandt začal ve svých obrazech využívat šerosvit. Později se barva dřeva stala barvou přirozenosti a zdraví - hnědý chléb, cukr, přírodní papír. Stala se i oblíbenou barvou vojenských uniforem díky své dostupnosti a nízké viditelnosti v přírodě. Využívá se ve spojení se zelenou na zprostředkování recyklace, ekologie a přírody. Hnědá barva ovlivňuje mysl a tělo tím, že vytváří dojem bezchybnosti, stability a míru. Spojuje se s historií a navozuje pocit relaxace a tepla.

Hnědá a Feng Shui

Z pohledu Feng Shui jde o opravdu komplikovanou barvu. Hlubší hnědá barva představuje prvek dřeva Feng Shui. Světla a jemná zastupuje prvek země. Tato barva se spojuje s báječnou tmavou čokoládou, gurmánskou kávou a krásným mahagonovým dřevem. Hnědý obraz je skvělým doplňkem kuchyně či obývacího pokoje, ale i ložnice. Díky své bohaté a hluboko vyvážené přítomnosti Feng Shui mohou tyto odstíny přinést do vašeho domova výživnou energii a při správném použití nabídnout zdraví, bohatství a stabilitu. Pokud si chcete zachovat vnitřní rovnováhu, obraz v zemitých odstínech je pro vás tím pravým!

Naše obrazy na plátně v odstínech hnědé

Potřebuješ ve svém životě energii, zdraví a jistotu? Tak jsou pro tebe naše obrazy z této kategorie jako stvořené. Perfektně se hodí do jakéhokoli interiéru a dají se sladit s mnoha jinými odstíny doplňků. Nejlepší využití najdou v kuchyni, obývacím pokoji či kanceláři. Obrazy na plátně v zemitých odstínech jsou možná neutrální, ale zato elegantní a vyvážené.

 

ZTdhMDli