OBRAZY a dekorace ve fialové a růžové barvě

 


 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 Kčnovinka


 

naše cena 1 020 Kč

novinka


běžná cena 1 799 Kč

naše cena 1 399 Kč

novinka
akce
 

naše cena 269 Kč 

naše cena 269 KčRůžová láska a fialové tajemství

Růžová je bledě červená barva, která je pojmenována podle květu - růže. Podle průzkumů v Evropě a Spojených státech je tato jemná barva nejčastěji spojena se šarmem, slušností, citlivostí, něžností, sladkostí, dětstvím, ženskostí a romantikou. Fialová v sobě kombinuje klidnou stabilitu modré a výraznou energii červené. Lidem se spojuje se vznešeností, magií a jakýmsi tajemném a spiritualitou. S fialovým obrazem přinesete do svého prostoru i nádech luxusu a podpoří vaši kreativitu.

Fialová a růžová v historii

První název růžové jako barvy se objevuje na konci 17. století. Vrcholným obdobím této barvy bylo 18. století, kdy se pastelové barvy staly velmi módními. Tuto sladkou barvu měla v oblibě zejména slavná Madame de Pompadour, pro kterou byl dokonce namíchaný její zvláštní speciální odstín. Až do 20. století byla růžová chlapeckou barvou. Purpurová byla barva, kterou nosili římští soudci; stala se císařskou barvou, kterou nosili vládci a později i biskupové. Vzácný výskyt purpurové v přírodě z ní udělal jedno z nejdražších barevných barviv. V historii a různých kulturách se vyskytuje i jako smuteční barva. Americká armáda uděluje Purpurové srdce vojákům zraněným v bitvě.

Růžová, fialová a Feng Shui

Růžová je tak barvou ohně, tak barvou země. Proto je její využití v interiéru opravdu mnohostranné. S touto jemnou a romantickou barvou to však netřeba přehánět, abyste si doma nevytvořili svět iluzí. Naopak, postačí jeden výrazný růžový obraz, který vám do prostoru vnese uklidňující energii a naplní srdce láskou. Barva fialová je nejvyšší barvou ohně a je velmi vysoko vibrační. Feng Shui ji používá vždy střídmě. Jsou oblasti, ve kterých může být i tato barva velmi prospěšná pro život. Můžete zvolit jemnější odstíny levandulové nebo jeden dominantní fialový obraz, který vám umístěním v správní oblasti přinese úspěch a duchovní růst.

Naše fialové a růžové obrazy na plátně

V naší nabídce si snadno vyberete mezi jemnými, pastelovými tóny těchto barev nebo výraznými a dominantními. Podle potřeby a vkusu snadno zkombinujete naše růžové a fialové obrazy na plátně s vaším interiérem. Chcete-li do svého obydlí přinést více lásky, pohody, tajemna, kreativity či luxusu, umělecká díla z této nabídky jsou pro vás tím pravým!

 

YjkyYWM0N