S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Faces Art - Moderní abstraktní obrazy vytvořené grafickou designérkou VeronikaArt


Jako grafická designérka neustále sleduji poslední trendy, kterými se ráda inspiruji i při své vlastní tvorbě. Miluji minimalismus a věřím, že krásné věci nemusí být složité. Naopak – v dnešní přehlcené době je fajn se soustředit jen na určité detaily, jimiž jsou pro mě hlavně
linie tváří, lidského těla či květin. Své obrazy ladím nejčastěji do jemných přírodních barev, které v člověku navozují rovnováhu a vnitřní klid. Nude barvy jsou jednoduše mou vášní. Jednotlivé designy tvořím nejraději v přírodě s tužkou v ruce a grafickým tabletem. Motivy jsou tvořené tak, aby se k sobě vzájemně hodily. Skvělou volbou je tak možnost vybrání i několika obrazů, které pak na stěně ve vašem interiéru vytvoří skvělý designový celek.

Děkuji a přeji hezký den - vaše VeronikaArt


Faces Art - abstraktní forma vyjádření ženského půvabu

Obličeje se snad už od počátku věků považují za nástroj vyjádření společenských signálů. Od pravěkých amuletů až po mnoha moderních malířů jsou tváře v přímém centru umění. I díky výzkumům máme nové neurologické důkazy o tom, že i náš mozek specificky zaznamenává obličeje lidí. Při prohlížení obličejů dojde k měřitelnému zvýšení krve v oblasti pravé hemisféře mozku, která je jinak nazývána fusiformná oblast obličeje.

Proto není žádným překvapením, že se tváře staly inspirací pro grafických designérů, kteří díky své šikovnosti a představivosti dokáží vytvářet originální díla a následně z nich vytvořit vkusné dekorace do našich domácností. I naše šikovná designérka Veronika patří k umělcům, kterým Faces Art pomáhá vyjadřovat abstraktní formou ženskou půvab, krásu přírody v kombinaci s originální paletou barev.

Moderní abstraktní styl

Abstraktní obličeje jsou nyní žádanou výzdobou. Ačkoliv ve světě umění nejde o nic nového, ve světě interiérů tento styl explodoval a milovníky trendů to fascinuje. Možná je to i kvůli charakteristickému zobrazení tváří a postav pomocí několika linií a barev, přičemž výsledkem jsou velmi expresivní, ale jednoduché umělecká díla.

Uměním dokážeme vytvořit příjemný dojem ve svém interiéru. Stěny představují dokonalou příležitost k vyjádření osobnosti a každý předmět, který jste se rozhodli zobrazit na svých stěnách by měl vzbuzovat radost a inspirovat k tvůrčím myšlenkám a k zábavným rozhovorem. Abstraktní umění je trend, který to přesně dělá, a díky jeho variabilnosti je přístupný pro všechny typy domácností.

Jak zjistím, že jde o kvalitní obraz?

Když jde o proces výroby obrazů, jsme na sebe přísní a nároční, protože spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Náš výsledný produkt je doprovázen množstvím drobné práce, jako např. tisk plátna - stříhání plátna - spojování dřevěných lišt, na které se natahuje plátno, samotný proces natahování plátna a jeho připevnění na dřevěné rámečky, balení do bublinkové fólie a kartonu až po odeslání. Jelikož jde o výlučně naši práci, produkt projde rukama několika lidí, a proto si můžete být jisti, že domů vám přijde 100% kvalitní dílo a žádné levné napodobeniny z Číny.

Investice do technologií je důležitá, zvláště, když mluvíme o obrazech, jejichž vytlačíme ročně více než 18 000 kusů. Proto využíváme nejmodernější digitální voděodolnou fototisk, díky které si krásně syté barvy zachovají svůj původní vzhled. ARTMIE plátno, na které tiskneme všechny naše obrazy, je vyrobeno v Itálii ze 100% bavlny. Jeho struktura a jemný lesk vytvářejí z obrazu jedinečný a originální kousek. POZOR - naše rámy jsou na hranách zaoblené, díky čemuž se plátno nepoškodí. Jako jedny z mála, ne-li jediný, dodáváme k obrazům i dřevěné klíny. Ty slouží jako pojistka k tomu, kdyby se plátno na dřevěném rámu např. po 10 letech jemně uvolnilo. Díky nim si plátno opět snadno připevníte.

ZjYxNDliN