S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

Malovane obrazy - NOVINKY


sleva


 

naše cena 3 009 Kč

sleva
 

naše cena 3 519 Kč

sleva


sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


novinka
sleva


Pokud milujete jedinečnost, etno obraz si u vás najde své místo

Etno styl je inspirovaný různorodostí mnohých fascinujících národů. Má rád teplé a příjemné barvy, propracované detaily a vzory, je výrazný a odvážný. Věci v tomto designu vypadají záměrně chaoticky. Obrazy jsou podnětné a zajímavé už na první pohled. Pokud si zvolíte ručně malovaný etno obraz, jako doplněk do svého interiéru, určitě to nebudete litovat. Do svého příbytku s ním přinesete skutečné teplo domova.

Obrazy plné barev, vzorů a chuti do života

Interiér v etno stylu je skutečnou reprezentací avantgardního životního stylu, který je známý svým dobrodružným a bezstarostným duchem. Některé trendové a moderní variace interiéru zahrnují vzory inspirované jihozápadním či marockým stylem. Nejlepší způsob jak přinést do svého interiéru etno nádech, je určitě nápadný ručně malovaný obraz na viditelném místě. Umělecký směr inspirovaný přírodou rozmazává hranici mezi interiérem a exteriérem. Prvky fauny a flóry v živých teplých barvách vás přenesou do světa jiných kultur a národů. Vytvořte díky rostlinným vzorům na obrazech a doplňcích pocit uvolněné energie.

Etno už dávno není jen vzpomínkou na zlaté časy hippies, kdy se tento směr stal symbolem boje proti válce a lásky k přírodě. Dělá z nás volnomyšlenkáře, světoběžníky, cestovatele a milovníky různých kultur a světonázorů. Rozhodněte se pro ruské, mexické, indiánské či sicilské vlivy, výběr je jen na vás. Originální vzory a barevnost vytvářejí neodolatelnou kombinaci, která přinese díky našim ručně malovaným obrazům vysoký styl i do vašeho domu či kanceláře.

Naše malované obrazy na stěnu v etno stylu

V kategorii etno stylu najdete originální malované obrazy plné barev, vzorů a přírodních motivů. Vše v krásných teplých odstínech, které dodají vašemu domovu ten pravý rozmanitý etno nádech. Pokud je vaše hluboká duše připravena na tyto mnohostranné vibrace, neváhejte a vyberte si obraz na plátně z naší bohaté nabídky.

YTViZD