S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 729 Kč
běžná cena 379 Kč
naše cena 299 Kč
běžná cena 379 Kč
naše cena 299 Kč

O NÁS

 

Jsme součástí vašich domovů již od roku 2011 a dnes jsme jedním z největších online prodejců obrazů a nástěnných dekorací v Česku.


Více než 50 000 spokojených zákazníků je důkazem kvality našich produktů a služeb zákazníkům. Výměna a vrácení do 30 dnů, garance nejnižší ceny nebo záruka nejvyšší kvality přinášejí pohodlí a jistotu pro váš nákup v našem e-shopu.

Rádi s našimi zákazníky a návštěvníky komunikujeme prostřednictvím sociálních sítí, jako facebook, Twiter, pinterest nebo youtube. Na facebooku nám svou přízeň vyjádřilo již více než 19 tisíc fanoušků.

Jsme tím s kreativní duší a inovativními myšlenkami, mladý duchem a starý zkušenostmi. Snažíme se chápat potřeby klientů jako své vlastní a díky přátelské atmosféře, která u nás v Obraznastenu.cz vládne, přinášíme teplo domova prostřednictvím lidského ale i profesionálního přístupu každému zákazníkovi.

Neustále sledujeme aktuální trendy a snažíme se přizpůsobovat naši nabídku vašim potřebám a překonávat vaše očekávání. Stáváme se součástí vašich domovů, dokážeme se vcítit do vašich potřeb, a tak je naším prvořadým cílem kvalita našich služeb a profesionální přístup.

Nechte se hýčkat a vyberte si pohodlný způsob přepravy či bezpečný a rychlý způsob platby. Naše centrum služeb zákazníků vám vždy ochotně odpoví na vaše otázky prostřednictvím emailu, telefonicky nebo na online chatu na naší stránce.


Tým Obraznastenu.cz

 

Obraznastenu.cz je součástí rodiny e-shopů ARTMIE e-shop family

 


 

MDAwM